Oleje hydrauliczne

Oleje hydrauliczne  Jest 12 produktów.

Olej przeznaczony do smarowania układów sterowania i napędu hydraulicznego, pracujących w średnio trudnych warunkach eksploatacyjnych.
1 310,00 zł
Olej przeznaczony do smarowania układów sterowania i napędu hydraulicznego, pracujących w średnio i ciężko obciążonych warunkach eksploatacyjnych.
1 495,00 zł
Olej przeznaczony do smarowania układów sterowania i napędu hydraulicznego, pracujących w średnio i ciężko obciążonych warunkach eksploatacyjnych.
174,50 zł
Przeznaczone do stosowania w średnioobciążonych układach napędu i sterowania hydraulicznego. Mogą być stosowane w średnioobciążonych przekładniach i w systemach obiegowych.
165,00 zł
HYDROL L-HL do hydrostatycznych układów hydraulicznych produkowane są w oparciu o wysokojakościowe mineralne oleje bazowe oraz pakiet dodatków uszlachetniających poprawiających własności przeciwkorozyjne i przeciwutleniające.
1 449,00 zł
Oleje hydrauliczne Hydrol® L-HM/HLP do hydrostatycznych układów hydraulicznych produkowane są w oparciu o wysokojakościowe mineralne oleje bazowe oraz pakiet dodatków uszlachetniających poprawiających własności przeciwzużyciowe, przeciwkorozyjne i przeciwutleniające.
1 550,00 zł
Olej przeznaczony do smarowania układów sterowania i napędu hydraulicznego, pracujących w średnio obciążonych warunkach eksploatacyjnych.
1 400,00 zł
Olej przeznaczony do smarowania układów sterowania i napędu hydraulicznego, pracujących w trudnych warunkach eksploatacyjnych.
1 410,00 zł
Olej przeznaczony do smarowania układów sterowania i napędu hydraulicznego, pracujących w średnio obciążonych warunkach eksploatacyjnych.
156,00 zł
Olej przeznaczony do smarowania układów sterowania i napędu hydraulicznego, pracujących w średnio i ciężko obciążonych warunkach eksploatacyjnych.
170,00 zł
Olej do hydrostatycznych układów hydraulicznych.
170,00 zł
Olej do hydrostatycznych układów hydraulicznych. Do układów wysokoobciążonych.
180,00 zł
Pokazuje 1 - 12 z 12 elementów