Oleje obróbkowe i emulgujące

Oleje obróbkowe i emulgujące  Jest 8 produktów.

Cimstar 4800 jest koncentratem wodorozcienczalnego chłodziwa do obróbki metali do operacji  od średnich do ciężkich. Cimstar 4800 może być używany w układach centralnych i  pojedynczych maszynach.
2 455,00 zł
Oferta dotyczy zakupu 20L oleju do obróbki metali. Oryginalny niemiecki produkt. Świetny zamiennik dla Orlen Emulgol ES-12.
Olej do obróbki metali, głównie skrawaniem Emulgol ES-12. Wysokowydajny koncentrat.
297,00 zł
Olej do obróbki metali skrawaniem Emulgol ES-12 jest produkowany w oparciu o wysokorafinowany olej mineralny, emulgatory jonowe i niejonowe, inhibitory korozji i inne substancje uszlachetniające.Olej Emulgol ES-12 nie zawiera: azotynów, chloru, metali ciężkich i fenoli.
85,60 zł
TOOLWAY E 655 N to nadzwyczaj smarowny płyn chłodzący z serii skutecznych cieczy chłodząco-smarujących. Produkt ten wytwarza się na bazie olejów mineralnych oraz starannie dobranych dodatków, zwiększających smarowność.    
665,00 zł
Cimstar 4856 jest mieszalnym z wodą koncentratem mikroemulsyjnego chłodziwa, do średnio ciężkich i ciężkich obróbek skrawaniem, stabilnym przy bardzo twardej wodzie. Cimstar 4856 może być stosowany w pojedynczych maszynach i centralnych systemach.
Cimstar 4856 jest mieszalnym z wodą koncentratem mikroemulsyjnego chłodziwa, dośrednio ciężkich i ciężkich obróbek skrawaniem, stabilnym przy bardzo twardej wodzie.Cimstar 4856 może być stosowany w pojedynczych maszynach i centralnychsystemach.
Oferta dotyczy zakupu 20L oleju do obróbki metali. 
Pokazuje 1 - 8 z 8 elementów