Piloty brelok

Piloty brelok  Jest 19 produktów.

na stronę
Urządzenie do sterowania centralnym zamkiem. Proste i szybkie w montażu.W zestawie znajdują się dwa piloty BRELOK z gumowymi przyciskami w obudowie z bardzo wytrzymałego tworzywa.Sterownik posiada II-gi (tzw. dodatkowy) kanał sterowania np. siłownikiem bagażnika oraz podłączenie do kierunkowskazów.Produkt dla wymagających wytrzymałych pilotów np. kurierów.
67,00 zł
Sterownik Stinger B60 jest urządzeniem prostym w obsłudze i montażu służącym do sterowania centralnego zamka.W zestawie znajdują się dwa ładne i wygodne w użytkowaniu piloty brelok.
70,00 zł
Urządzenie do sterowania centralnym zamkiem. Proste i szybkie w montażu. W zestawie znajdują się dwa piloty BRELOK z gumowymi przyciskami, emblematy z wybranym logo marki oraz dodatkowy siłownik. Do aut bez siłownika drzwi kierowcy takich jak: HONDA: Civic, Acord, CHEVROLET: Aveo, Spark, Matiz, DAEWOO: Lanos, Matiz, MAZDA: MX3, MX5, 323, 626, INNE: VW,...
76,00 zł
Najlepsze urządzenie do sterowania centralnym zamkiem. Proste w montażu i z największą ilością funkcji. W zestawie znajdują się dwa eleganckie piloty brelok o stylowym kształcie.
75,00 zł
Sterownik Stinger B30 jest urządzeniem prostym w obsłudze.W zestawie znajdują się dwa ładne i wygodne w użytkowaniu piloty brelok.
62,00 zł
Najlepsze urządzenie do sterowania centralnym zamkiem w AUDI. Proste w montażu i z największą ilością funkcji. W zestawie znajdują się dwa eleganckie piloty brelok o stylowym kształcie.
85,00 zł
Najlepsze urządzenie do sterowania centralnym zamkiem w BMW. Proste w montażu i z największą ilością funkcji. W zestawie znajdują się dwa eleganckie piloty brelok o stylowym kształcie.
85,00 zł
Najlepsze urządzenie do sterowania centralnym zamkiem w FIAT i ALFA. Proste w montażu i z największą ilością funkcji. W zestawie znajdują się dwa eleganckie piloty brelok o stylowym kształcie.
85,00 zł
Najlepsze urządzenie do sterowania centralnym zamkiem w FORD. Proste w montażu i z największą ilością funkcji. W zestawie znajdują się dwa eleganckie piloty brelok o stylowym kształcie.
85,00 zł
Najlepsze urządzenie do sterowania centralnym zamkiem w OPEL. Proste w montażu i z największą ilością funkcji. W zestawie znajdują się dwa eleganckie piloty brelok o stylowym kształcie.
85,00 zł
Najlepsze urządzenie do sterowania centralnym zamkiem w SEAT. Proste w montażu i z największą ilością funkcji. W zestawie znajdują się dwa eleganckie piloty brelok o stylowym kształcie.
85,00 zł
Najlepsze urządzenie do sterowania centralnym zamkiem w SKODA. Proste w montażu i z największą ilością funkcji. W zestawie znajdują się dwa eleganckie piloty brelok o stylowym kształcie.
85,00 zł
Najlepsze urządzenie do sterowania centralnym zamkiem w VOLKSWAGEN. Proste w montażu i z największą ilością funkcji. W zestawie znajdują się dwa eleganckie piloty brelok o stylowym kształcie.
85,00 zł
Usługa wydłużenia okresu gwarancji o dodatkowe 12 miesięcy - sterowniki centralnego zamka.
12,99 zł
Najlepsze urządzenie do sterowania centralnym zamkiem. Proste w montażu i z największą ilością funkcji. W zestawie znajdują się dwa eleganckie piloty brelok o stylowym kształcie.
76,00 zł
Pokazuje 1 - 15 z 19 elementów