Lista produktów producenta: Venol

Wysokiej jakości płyn do mycia i spryskiwania szyb samochodowych. Skutecznie usuwa brud, tłuszcz, owady i wszelkie inne zanieczyszczenia szyb w okresie letnim. Nie pozostawia smug i zacieków.
4,99 zł
Olej przeznaczony do smarowania układów sterowania i napędu hydraulicznego, pracujących w średnio trudnych warunkach eksploatacyjnych.
1 310,00 zł
Wysokiej jakości płyn do mycia i spryskiwania szyb samochodowych. Posiada doskonałe właściwości myjące. Usuwa tłuste plamy i nierozpuszczalny w wodzie brud z szyb oraz urządzeń optycznych samochodu. Pozostawia przyjemny aromat we wnętrzu pojazdu.
12,00 zł
Oferta dotyczy zakupu 20L oleju do obróbki metali. Oryginalny niemiecki produkt. Świetny zamiennik dla Orlen Emulgol ES-12.
Doskonały odmrażacz do szyb. Płyn szybko i skutecznie usuwa oblodzenia, jest bezpieczny dla lakieru, chromu i gumy. Jest łatwy i szybki w użyciu a przy tym bardzo skuteczny.
7,50 zł
Olej przeznaczony do smarowania układów sterowania i napędu hydraulicznego, pracujących w trudnych warunkach eksploatacyjnych.
1 410,00 zł
Olej przeznaczony do smarowania układów sterowania i napędu hydraulicznego, pracujących w średnio obciążonych warunkach eksploatacyjnych.
156,00 zł
Olej przeznaczony do smarowania układów sterowania i napędu hydraulicznego, pracujących w średnio i ciężko obciążonych warunkach eksploatacyjnych.
170,00 zł
Woda demineralizowana może być stosowana do akumulatorów, chłodnic samochodowych, kosmetyków samochodowych, do żelazek z nawilżaczem, roztworów chemicznych, farb wodorozcieńczalnych i wielu innych zastosowań.
4,99 zł
Błyskawiczny środek czyszczący do szyb w prezenterze.
4,50 zł
Oferta dotyczy zakupu 20L oleju do obróbki metali. 
Pokazuje 1 - 11 z 11 elementów