OLEJ EMULGUJĄCY CIMCOOL CIMSTAR 4800 209L

Nowy produkt

Cimstar 4800 jest koncentratem wodorozcienczalnego chłodziwa do obróbki metali do operacji  od średnich do ciężkich. Cimstar 4800 może być używany w układach centralnych i  pojedynczych maszynach.

2 455,00 zł

zero.gif
OLEJ EMULGUJĄCY CIMCOOL CIMSTAR 4800 209L
 
Oferta dotyczy zakupu 209L oryginalnego oleju (beczka).

Cimstar 4800 jest koncentratem wodorozcienczalnego chłodziwa do obróbki metali do operacji  od średnich do ciężkich. Cimstar 4800 może być używany w układach centralnych i  pojedynczych maszynach.

cimstar.jpg

transport.jpg

ZASTOSOWANIE:
Ogólne przeznaczenie: wszystkie żelazne i większość kolorowych metali. Zaprojektowany do  szlifowania i obróbki od średniej do ciężkiej. Produktu nie można stosować w układach  wysokociśnieniowych o dużej turbulencji.
Początkowa twardość wody: 10-20 dH.
Zakres tężeń roboczych: 4-10%.


WŁAŚCIWOŚCI:

- zaprojektowany do szerokiego zakresu obróbki skrawaniem i szlifowania
- dodatki EP powodują redukcję zużycia narzędzi
- dobra ochrona przed korozją. Długi czas życia serwisowego dzięki specjalnej kompozycji
- doskonała stabilność emulsji, nawet w ciężkich warunkach
- czysty, łagodny produkt, nie powoduje przypaleń, ani dymienia
- nie plami aluminium, ani jego stopów

SPOSÓB UŻYCIA:
Cimstar 4800 łatwo wymieszać z wodą przez zwykłe mieszanie. Do automatycznego mieszania  można użyć mieszalnika Cimcool Mix Master S. Temperatura początkowa wody powinna  zawierać się w granicach od 5 do 25°C.
   
 

banner_aukcje_najlepszy.gif


O NAS:
Jesteśmy firmą z wieloletnim doświadczeniem w branży olejów, smarów, chłodziw oraz płynów eksploatacyjnych do zastosowań w przemyśle oraz motoryzacji. W dystrybucji posiadamy produkty krajowe oraz importowe. Dzięki bogatej ofercie możemy zaproponować środki dedykowane dla danych maszyn a także zamienniki produktów dotychczas stosowanych.

Oferujemy również profesjonalne wsparcie wykwalifikowanej załogi. W przypadku braku pewności jaki środek byłby odpowiedni dla konkretnego urządzenia zachęcamy do kontaktu - z pewnością pomożemy. Odpowiadamy na wszystkie zapytania.


transport.jpg

beczki.jpg


Kupując u nas nie zawiedziesz się:
- szybka wysyłka
- wysokiej jakości produkt
- zaufanie wśród Klientów
- doskonały kontakt


kontakt.jpg

Olej do obróbki metali, głównie skrawaniem Emulgol ES-12. Wysokowydajny koncentrat.
297,00 zł
Olej do obróbki metali skrawaniem Emulgol ES-12 jest produkowany w oparciu o wysokorafinowany olej mineralny, emulgatory jonowe i niejonowe, inhibitory korozji i inne substancje uszlachetniające. Olej Emulgol ES-12 nie zawiera: azotynów, chloru, metali ciężkich i fenoli.
85,60 zł

RelatedProducts