KONCENTRAT OBRÓBKOWY VENOL EMULGOL ES12 20L

Nowy produkt

Oferta dotyczy zakupu 20L oleju do obróbki metali. Oryginalny niemiecki produkt. Świetny zamiennik dla Orlen Emulgol ES-12.

zero.gif
OLEJ EMULGUJĄCY VENOL ES 12 - KONCENTRAT
KANISTER 20L
 
Oferta dotyczy zakupu 20L oleju do obróbki metali. Oryginalny niemiecki produkt. Świetny zamiennik dla Orlen Emulgol ES-12.

emulgolv_20l.jpg

Posiadamy również inne opakowania 5L, 200L dostępne na naszych aukcjach i w sklepie internetowym.
transport.jpg

CECHY PRODUKTU:
Olej emulgujący do obróbki metali wyprodukowany w oparciu o wysokorafinowany olej mineralny oraz pakiet wysokojakościowych dodatków funkcjonalnych takich jak wysoce wydajny emulgator anionowy oraz inhibitor korozji.

  
ZASTOSOWANIE:
Venol Venlub Emuloil ES 12 został opracowany z myślą o sporządzaniu wodnych emulsji stosowanych jako ciecze chłodząco-smarujące przy obróbce skrawaniem stali, żeliwa, metali nieżelaznych oraz ich stopów.

Zalecane stężenia robocze emulsji (sporządzonej na wodzie o twardości ogólnej do 15°N ) w zależności od rodzaju obróbki i obrabianego materiału:
• szlifowanie – 3÷5%
• toczenie, frezowanie, wiercenie, rozwiercanie – 5÷10%
• gwintowanie - 10÷15%


PRODUKT JEST MIESZALNY Z INNYMI MARKOWYMI OLEJAMI TEGO TYPU.

banner_aukcje_najlepszy.gif


O NAS:

Jesteśmy firmą z wieloletnim doświadczeniem w branży olejów, smarów, chłodziw oraz płynów eksploatacyjnych do zastosowań w przemyśle oraz motoryzacji. W dystrybucji posiadamy produkty krajowe oraz importowe. Dzięki bogatej ofercie możemy zaproponować środki dedykowane dla danych maszyn a także zamienniki produktów dotychczas stosowanych.

Oferujemy również profesjonalne wsparcie wykwalifikowanej załogi. W przypadku braku pewności jaki środek byłby odpowiedni dla konkretnego urządzenia zachęcamy do kontaktu - z pewnością pomożemy. Odpowiadamy na wszystkie zapytania.beczki.jpg

Kupując u nas nie zawiedziesz się:
- szybka wysyłka
- wysokiej jakości produkt
- zaufanie  kontakt


kontakt.jpg

Cimstar 4800 jest koncentratem wodorozcienczalnego chłodziwa do obróbki metali do operacji  od średnich do ciężkich. Cimstar 4800 może być używany w układach centralnych i  pojedynczych maszynach.
2 455,00 zł
Olej do obróbki metali, głównie skrawaniem Emulgol ES-12. Wysokowydajny koncentrat.
297,00 zł
Olej do obróbki metali skrawaniem Emulgol ES-12 jest produkowany w oparciu o wysokorafinowany olej mineralny, emulgatory jonowe i niejonowe, inhibitory korozji i inne substancje uszlachetniające. Olej Emulgol ES-12 nie zawiera: azotynów, chloru, metali ciężkich i fenoli.
85,60 zł

RelatedProducts