FUSCH-STATOIL TOOLWAY E 655N 20L KONCENTRAT

Nowy produkt

TOOLWAY E 655 N to nadzwyczaj smarowny płyn chłodzący z serii skutecznych cieczy chłodząco-smarujących. Produkt ten wytwarza się na bazie olejów mineralnych oraz starannie dobranych dodatków, zwiększających smarowność.    

665,00 zł

zero.gif
STATOIL TOOLWAY E 655 N
KANISTER 20L
 
Oferta dotyczy zakupu 20L wodorozcieńczalnego środka obróbkowego.

20l.jpg

Posiadamy również inne opakowania 205L dostępne na naszych aukcjach i w sklepie internetowym.
transport.jpg

CECHY PRODUKTU:
TOOLWAY E 655 N to nadzwyczaj smarowny płyn chłodzący z serii skutecznych cieczy chłodząco-smarujących. Produkt ten wytwarza się na bazie olejów mineralnych oraz starannie dobranych dodatków, zwiększających smarowność.
   
  
ZASTOSOWANIE:
TOOLWAY E 655 N to emulsja przeznaczona do stosowania w umiarkowanie trudnych i trudnych warunkach panujących w procesach obróbki skrawaniem stali, aluminium, stali stopowej, mosiądzu i żeliwa. Produktu tego nie zaleca się stosować z magnezem. Zalecane stężenie początkowe wynosi od 4 do 10% przy twardości wody z zakresu od 5 do 30 °dH. W niewymagających procesach, takich jak frezowanie, zaleca się stosować ją w stężeniu od 5 do 7%; w trudniejszych warunkach, na przykład przy gwintowaniu, zaleca się stosować ją w stężeniu od 8 do 12%. Koncentrat należy zawsze mieszać z wodą. Nie wolno dopuścić do zamarznięcia produkt.

PARAMETRY PRODUKTU:
parametry.jpgO NAS:

Jesteśmy firmą z wieloletnim doświadczeniem w branży olejów, smarów, chłodziw oraz płynów eksploatacyjnych do zastosowań w przemyśle oraz motoryzacji. W dystrybucji posiadamy produkty krajowe oraz importowe. Dzięki bogatej ofercie możemy zaproponować środki dedykowane dla danych maszyn a także zamienniki produktów dotychczas stosowanych.

Oferujemy również profesjonalne wsparcie wykwalifikowanej załogi. W przypadku braku pewności jaki środek byłby odpowiedni dla konkretnego urządzenia zachęcamy do kontaktu - z pewnością pomożemy. Odpowiadamy na wszystkie zapytania.beczki.jpgkontakt.jpg     

Cimstar 4800 jest koncentratem wodorozcienczalnego chłodziwa do obróbki metali do operacji  od średnich do ciężkich. Cimstar 4800 może być używany w układach centralnych i  pojedynczych maszynach.
2 455,00 zł
Olej do obróbki metali, głównie skrawaniem Emulgol ES-12. Wysokowydajny koncentrat.
297,00 zł
Olej do obróbki metali skrawaniem Emulgol ES-12 jest produkowany w oparciu o wysokorafinowany olej mineralny, emulgatory jonowe i niejonowe, inhibitory korozji i inne substancje uszlachetniające. Olej Emulgol ES-12 nie zawiera: azotynów, chloru, metali ciężkich i fenoli.
85,60 zł

RelatedProducts