Molykote HSC Plus 1kg Pasta Temperaturowa

Nowy produkt

Wysokotemperaturowa pasta do połączeń gwintowych turbin, kolektorów i układów wydechowych na bazie miedzi.

204,18 zł

zero.gif
MOLYKOTE HSC Plus 1kg
 
Oferta dotyczy zakupu 1kg pasty wysokotemperaturowej

Wysokotemperaturowa pasta do połączeń gwintowych turbin, kolektorów i układów wydechowych na bazie miedzi.


hscplus.jpg

transport.jpg

ZASTOSOWANIE:
MOLYKOTE HSC PLUS wysokotemperaturowa pasta smarna na bazie sproszkowanej miedzi stosowana do wszelkich  połączeń gwintowych pracujących w wysokich temperaturach, daje stały współczynnik tarcia i ułatwia  demontaż . Stosowana w urządzeniach elektrycznych jako pasta przewodząca, używana w wymiennikach ciepła,  w turbinach gazowych i parowych oraz w turbosprężarkach.
Podstawowy skład produktu to olej mineralny, środki zagęszczające, smary stałe i proszki metali (miedzi - 22% cyny, 11%). Taki skład powoduje ,że Molykot HSC może być stosowany w szerokim zakresie temperatur (-30 º C do 1100 °C), posiada wysoką nośność i niski współczynnik tarcia dzięki czemu można osiągnąć stałe siły natężenia określone dla połączeń gwintowych, dobrą ochronę metalu przed korozją a także znakomitą przewodność elektryczną.
 
Molykote HSC można z powodzeniem stosować do śrub dwustronnych, kołków gwintowanych w turbinach gazowych i parowych, także w turbosprężarkach silników Diesla oraz połączeniach kołnierzowych w przemyśle chemicznych i petrochemicznym. Zastosowanie pasty HSC umożliwia łatwy nieinwazyjny demontaż części nawet po długiej pracy w wysokich temperaturach. Szczególnie polecana w elektrowniach i elektrociepłowniach. Nowoczesna pasta na gwint HSC nie zawierająca wcześniej stosowanych składników, takich jak siarka, fosfor, cynk i ołów, które w wysokich temperaturach mogą spowodować niebezpieczne zmiany materiałów śrub, na przykład, powłokę naprężeniową i ewentualne zniszczenie. Ponieważ pasta przylega do gwintu z dużą przyczepnością tworzy dodatkowe uszczelnienie które nie poddaje się nawet średnim ciśnieniom. Ponadto pasta nie zawierają niklu i ołowiu i nie stanowi zagrożenie dla ludzkiego zdrowia.

WŁAŚCIWOŚCI:
- Stosowana w szerokim zakresie temeratur
- Zapobiega uszkodzeniom demontażowym nawet po długiej pracy w wysokiej temperaturze
- Wysoka odporność na naciski
- Dobre zabezpiecznie przed korozją
- Dobra przewodność elektryczna
- Zakres temp.: od -30 do +1100 °C
 
 

banner_aukcje_najlepszy.gif


O NAS:
Jesteśmy firmą z wieloletnim doświadczeniem w branży olejów, smarów, chłodziw oraz płynów eksploatacyjnych do zastosowań w przemyśle oraz motoryzacji. W dystrybucji posiadamy produkty krajowe oraz importowe. Dzięki bogatej ofercie możemy zaproponować środki dedykowane dla danych maszyn a także zamienniki produktów dotychczas stosowanych.

Oferujemy również profesjonalne wsparcie wykwalifikowanej załogi. W przypadku braku pewności jaki środek byłby odpowiedni dla konkretnego urządzenia zachęcamy do kontaktu - z pewnością pomożemy. Odpowiadamy na wszystkie zapytania.


transport.jpg

beczki.jpg

 

Kupując u nas nie zawiedziesz się:
- szybka wysyłka
- wysokiej jakości produkt
- zaufanie wśród Klientów
- doskonały kontakt


kontakt.jpg
Fluorowy smar zapewniający wyjątkowe właściwości w ekstremalnych warunkach. Zaprojektowany do używania w szerokim zakresie temperatur i/lub wysoko-ciśnieniowych operacji, takich jakie występują podczas produkcji półprzewodników.
2 029,50 zł

RelatedProducts