Usługa wydłużenia okresu gwarancji - sterowniki

Nowy produkt

Usługa wydłużenia okresu gwarancji o dodatkowe 12 miesięcy - sterowniki centralnego zamka.

12,99 zł

Usługa wydłużenia okresu gwarancji o dodatkowe 12 miesięcy na sterowniki centralnego zamka.

Opcja może być zakupiona wraz z wybranymi sterownikami:

Bene 102a

Bene 102a PRO

Wszystkie modele sterowników STINGER

Opcja wydłużenia gwarancji może być zakupiona wraz ze sterownikiem lub w przeciągu 3 miesięcy od zakupu sterownika w naszej firmie.

Łączenie aż 36 miesięcy gwarancji!

Sprzedawane przez nas produkty są dwukrotnie sprawdzane - w fabryce przechodzą testy jakości oraz przez nas przed wysyłką do klienta. Dlatego będąc pewnymi wysokiej jakości sprzedawanych przez nas produktów oferujemy możliwość dodatkowego wydłużenia okresu gwarancji.

Jak to działa?

Po zakupie opcji "Usługa wydłużenia okresu gwarancji - sterowniki" okres wydłużonej gwarancji liczony jest od końca okresu podstawowego (24 miesiące od zakupu) przez kolejne 12 miesięcy. To razem aż 36 miesięcy okresu gwarancyjnego dla Twoich urządzeń!

Masz pytania? Nie wiesz co wybrać?

Skontaktuj się z nami:

tel. 537 681 687  |  42 682 00 88

email: egrando@egrando.pl

Najlepsze urządzenie do sterowania centralnym zamkiem. Proste w montażu i z największą ilością funkcji.
109,00 zł
Najlepsze urządzenie do sterowania centralnym zamkiem. Proste w montażu i z największą ilością funkcji.
109,00 zł
Urządzenie do sterowania centralnym zamkiem. Proste i szybkie w montażu. W zestawie znajdują się dwa piloty BRELOK z gumowymi przyciskami w obudowie z bardzo wytrzymałego tworzywa. Sterownik posiada II-gi (tzw. dodatkowy) kanał sterowania np. siłownikiem bagażnika oraz podłączenie do kierunkowskazów. Produkt dla wymagających wytrzymałych pilotów np....
67,00 zł
Urządzenie do sterowania centralnym zamkiem. Proste i szybkie w montażu. W zestawie znajdują się dwa piloty BRELOK z gumowymi przyciskami, emblematy z wybranym logo marki oraz dodatkowy siłownik. Do aut bez siłownika drzwi kierowcy takich jak: HONDA: Civic, Acord, CHEVROLET: Aveo, Spark, Matiz, DAEWOO: Lanos, Matiz, MAZDA: MX3, MX5, 323, 626, INNE: VW,...
76,00 zł
Najlepsze urządzenie do sterowania centralnym zamkiem. Proste w montażu i z największą ilością funkcji. W zestawie znajdują się dwa eleganckie piloty brelok o stylowym kształcie.
75,00 zł
Najlepsze urządzenie do sterowania centralnym zamkiem. Proste w montażu i z największą ilością funkcji.  W zestawie znajdują się dwa   piloty typu KLUCZYK. Wbudowany grot pozwala użyć pilota jako kluczyk do odpalania auta. Groty są wymienne do różnych marek aut.
80,00 zł
Najlepsze urządzenie do sterowania centralnym zamkiem. Proste w montażu i z największą ilością funkcji.
109,00 zł
Najlepsze urządzenie do sterowania centralnym zamkiem w AUDI. Proste w montażu i z największą ilością funkcji. W zestawie znajdują się dwa eleganckie piloty brelok o stylowym kształcie.
85,00 zł
Najlepsze urządzenie do sterowania centralnym zamkiem w FORD. Proste w montażu i z największą ilością funkcji. W zestawie znajdują się dwa eleganckie piloty brelok o stylowym kształcie.
85,00 zł
Najlepsze urządzenie do sterowania centralnym zamkiem w SKODA. Proste w montażu i z największą ilością funkcji. W zestawie znajdują się dwa eleganckie piloty brelok o stylowym kształcie.
85,00 zł
Najlepsze urządzenie do sterowania centralnym zamkiem w BMW. Proste w montażu i z największą ilością funkcji.  W zestawie znajdują się dwa   piloty typu KLUCZYK. Wbudowany grot pozwala użyć pilota jako kluczyk do odpalania auta.
85,00 zł

RelatedProducts