IOXY® TWO - Profesjonalny oczyszczacz powietrza

Najlepszy oczyszczacz powietrza IOXY® ZERO TWO WiFi

IOXY TWO Wifi
EAN: 5902719217197

Nowy produkt

Urządzenie IOXY® ZERO TWO to najlepsze urządzenie z naszej oferty do oczyszczania i nawilżani powietrza. Doskonale nadaje się do większych biur, domów oraz mieszkań. Urządzenie w pełni zautomatyzowane, obsługa ze strony użytkownika prawie niewymagana. W zestawie z trzema filtrami. Usuwa także formaldehydy dzięki filtrowi zimnej katalizy.

Zapytaj o cenę

Zapytaj o cenę produktu

Najlepszy oczyszczacz powietrza IOXY® ZERO TWO WiFi

Najlepszy oczyszczacz powietrza IOXY® ZERO TWO WiFi


Urządzenie IOXY® ZERO TWO to najlepsze urządzenie z naszej oferty do oczyszczania i nawilżani powietrza. Doskonale nadaje się do większych biur, domów oraz mieszkań. Urządzenie w pełni zautomatyzowane, obsługa ze strony użytkownika prawie niewymagana. W zestawie z trzema filtrami. Usuwa także formaldehydy dzięki filtrowi zimnej katalizy.

Prosimy wypełnić poniższe pola, obsługa sklepu skontaktuje się z Tobą najszybciej jak to możliwe.

*

* Pola wymagane

Anulu lub 

baner oczyszczacze egrando

PROFESJONALNY OCZYSZCZACZ POWIETRZA

model: IOXY® ZERO TWO

logo IOXY egrando

Urządzenie IOXY® ZERO TWO to najlepsze urządzenie z naszej oferty do oczyszczania i nawilżani powietrza. Doskonale nadaje się do większych biur, domów oraz mieszkań. Urządzenie w pełni zautomatyzowane, obsługa ze strony użytkownika prawie niewymagana. W zestawie z trzema filtrami. Usuwa także formaldehydy dzięki filtrowi zimnej katalizy.

System wentylatorów zasysa powietrze przepuszczając je przez filtry znajdujące się na froncie urządzenia, następnie powietrze jest kierowane do lampy UV i jonizatora. Na koniec przefiltrowane, o znacznie polepszonej jakości wyrzucane jest przez kratki na górze urządzenia wymuszając niejako dodatkową cyrkulację powietrza w pomieszczeniu.

W cenie zestawu znajduje się komplet filtrów.

ioxy egrando

Po włączeniu IOXY® pokaże stan czystości w pomieszczeniu, który pojawi się na wyświetlaczu w postaci cyfr. Norma czystości powietrza w UE wynosi 20 jednostek (mierzona w skali PMi 2.5). Im gorsze powietrze tym na wyświetlaczu pojawi się wyższa liczba, a urządzenie zacznie pracować bardziej wydajnie żeby oczyścić pomieszczenie z zanieczyszczeń. Od tego momentu mamy realny podgląd jakim powietrzem oddychamy.

CECHY OCZYSZCZACZA:

 • Elektroniczny, bardzo trwały i cichy silnik
 • Trzy filtry: Wstępny + papierowy HEPA13 oraz węglowy + filtr zimnej katalizy
 • Jonizacja
 • Lampa UV
 • Nawilżanie powietrza
 • Sterowanie za pomocą WIFI
 • Czujnik jakości powietrza
 • Czujnik natężenia światła
 • Licznik przepracowanych godzin
 • W zestawie pilot
 • Gwarancja 24 miesiące

W trybie automatycznym urządzenie przejdzie w tryb uśpienia w 2 minuty po wykryciu znacznego zmniejszenia natężenia oświetlenia w otoczeniu. Natomiast po zwiększeniu jasności otoczenia wyjdzie z trybu uśpienia i ponownie zacznie pracować w trybie automatycznym.

DZIAŁANIE URZĄDZENIA:

Oczyści powietrze ze smogu (wieloskładnikowe zanieczyszczenie powietrza)
Czyści powietrze z prostych zanieczyszczeń chemicznych
Urządzenie oczyszcza powietrze z kurzu
W znacznym stopniu niweluje ilość alergenów zawartych w powietrzu
Lampa UV likwiduje drobnoustroje i bakterie
Jonizuje powietrze
Posiada dodatkowy filtr zimnej katalizy: taka metoda filtracji pozwala na usuwanie wielu gazowych substancji takich jak tlenek węgla, siarkowodór, amoniak, benzen, formaldehydy i wiele innych.
Nawilża - pozwala na nawilżenie wylatującego, oczyszczonego powietrza dzięki czemu łatwiej się oddycha.

IOXY EGRANDO

PROBLEM SMOGU W POLSCE

smog w polsce egrando

ioxy egrandoioxy egrando

SKUTECZNE W DZIAŁANIU FILTRY

Wielostopniowy system oczyszczania zapewnia czyste i zdrowe powietrze.

Dwie kasety filtrujące, na które składa się filtr HEPA H13 (99,95% skuteczności całkowitej filtracji, w tym pyłów zawieszonych PM2.5 oraz PM10), filtr antybakteryjny, filtr węgla aktywnego (pochłaniający zapachy) i filtr katalityczny (usuwający formaldehyd).

filtr ioxy egrando

1. Filtr wstępny - zatrzymuje kurz oraz inne większe zanieczyszczenia, takie jak włosy czy sierść zwierząt domowych.

2. Filtr HEPA (H13) - filtruje powietrze z większości zanieczyszczeń: ultra mikroskopijnych cząsteczek (UFPs < 0.1 μm), 99,95% warstwy smogu - pyłu zawieszonego PM2.5 / PM10, a także wirusów, bakterii, grzybów i zarodników pleśni.

3. Filtr węgla aktywnego - adsorbuje zapachy oraz lotne związki organiczne (VOCs) m.in. toluen, ksylen i formaldehyd, silnie trujący gaz wydobywający się m.in z dymu papierosowego.

4. Filtr katalityczny tzw. zimnej katalizy - absorbuje nieprzyjemne zapachy oraz formaldehyd.

5. Gotowe! - czyste powietrze wyrzucane jest w strumieniu który nie miesza się z zasysanym brudnym powietrzem dzięki czemu skuteczność usuwania zanieczyszczeń jest zdecydowanie większa.

Filtry są dostępne w ciągłej sprzedaży.

JAK TO DZIAŁA?

Filtr wstępny
Wykonany ze stopu aluminium filtr wstępny zatrzymuje kurz oraz inne większe zanieczyszczenia takie jak włosy czy sierść zwierząt domowych. Filtr może być czyszczony oraz używany wielokrotnie.

Filtr katalityczny tzw. zimnej katalizy
Adsorbuje nieprzyjemne zapachy oraz formaldehyd. Rozkład katalityczny nie wymaga wysokiej temperatury ani wysokiego ciśnienia.
W warunkach domowych stanowi katalizator oczyszczania zanieczyszczonego powietrza, czyli przyśpiesza proces oczyszczania.
Główne elementy filtra katalitycznego nie zawierają materiałów toksycznych, żrących ani łatwopalnych.
W normalnych warunkach temperaturowych rozkład katalityczny usuwa z powietrza formaldehyd, benzen, ksylen oraz inne lotne związki organiczne.
Jest to nowatorska oraz przyjazna dla środowiska metoda oczyszczania powietrza, specjalnie zaprojektowana by polepszyć zdrowie domowego zacisza.
Co najważniejsze, filtr katalityczny nie ulega rozkładowi, dzięki czemu może być z powodzeniem stosowany przez okres aż 5 lat.

Filtr węgla aktywnego
Filtr ten adsorbuje pyłki, drobny kurz oraz lotne związki organiczne (VOCs) m.in. toluen, ksylen i formaldehyd.

Filtr antybakteryjny
Filtr oczyszczający powietrze z cząstek kurzu i zanieczyszczeń o średnicy 5um. Dodatkowo filtr został wyposażony w środek antybakteryjny, skutecznie zabijający aż 99% bakterii przenoszonych w powietrzu.

Filtr HEPA (H13)
Filtruje powietrze z większości zanieczyszczeń: cząstki ultra drobne (UFPs <0,3μm), pył zawieszony PM2,5 oraz PM10 a także wirusy i bakterie.

Lampa UV
Za pomocą światła o długości 365 nm niszczy bakterie i inne patogeny przenoszone drogą powietrzną, tym samym dezynfekując powietrze.

Generator jonów ujemnych
Wytwarza jony ujemne, które koagulują z zanieczyszczeniami tworząc większe cząsteczki, co jednocześnie ułatwia usuwanie ich z powietrza przez oczyszczacz.

ODDYCHAJ CZYSTYM POWIETRZEM

To urządzenie to mały cudotwórca, jego wpływ na jakość powietrza jakim oddychamy w miesiącach zimowych jest nieoceniony. Szczególnie polecane do domów gdzie mieszkają dzieci, alergicy oraz seniorzy. Alergia może być wywoływana przez smog, a reperkusją alergii są powikłania astmatyczne. Dla dziecka jak i osób starszych, w dobie zanieczyszczenia powietrza takie urządzenie staje się jedyną alternatywą bezpiecznego oddychania podczas zajęć domowych, odpoczynku czy snu.

Jeżeli ktoś zada Wam pytanie czym różni się oczyszczacz IOXY® od urządzeń konkurencji, śmiało możecie odpowiedzieć, że większość urządzeń sprzedawanych przez konkurencję posiada wewnątrz tylko filtr papierowy, nasze urządzenie oprócz filtra papierowego dodatkowo wyposażone jest w filtr węglowy, którzy ma znaczący wpływ na przykład na pochłanianie zapachów.  Urządzenie nasze spełnia również kryteria "smart dom", bowiem może być sterowane za pomocą aplikacji z każdego smartfona.

DBAJ O PRZYSZŁOŚĆ SWOJĄ I SWOICH DZIECI

Chroń środowisko - wykryj zanieczyszczenia spowodowane przez piece sąsiadów, zakłady przemysłowe i lokalne firmy. Nie pozwól aby Twoje dzieci chorowały przez niedbalstwo bądź pozorne oszczędności Twoich sąsiadów palących w piecach kiepskiej jakości paliwa stałe.

NIE BĄDŹ OBOJĘTNY NA ZANIECZYSZCZENIA

Uprawiasz sport? Dbasz o zdrowy styl życia? Lubisz spacerować po parkach? Sprawdź czym oddychasz - stwórz społecznościowy system monitoringu powietrza niezależny od oficjalnych pomiarów. Bądź świadomy zagrożeń i walcz o prawo do czystego powietrza!

POZNAJ URZĄDZENIE LEPIEJ - INSTRUKCJA OBSŁUGI DO POBRANIA W SEKCJI "POBIERZ"

SPECYFIKACJA URZĄDZENIA:

specyfikacja ioxy egrando

SPRAWDŹ MAPKĘ AKTUALNEGO STANU POWIETRZA W POLSCE:

stan powietrza egrando

ioxy one egrando

Oceń 
2021-05-05

Super

Świetny oczyszczacz a wysyłka naprawdę błyskawiczna, dziękuję! Bardzo ciężkie i duże filtry, wyglądają naprawdę profesjonalnie.

Oceń 
2019-12-31

Świetna sprawa!

Faktycznie oczyszczacz jest cichy a przy tym wydajny. Fajnie działa z czujnikiem światła przez co nic nie trzeba przy nim robić.
Błyskawiczna wysyłka, mimo że było napisane że sklep przez święta nieczynny dostałem przed Nowym Rokiem. Pozdrawiam!

Oceń 
2019-12-29

I oxy

Bardzo wydajny i cichy w trybie nocnym a po włączeniu na max wieje jak szalony. Duże i ciężkie filtry, wyglądają solidnie. Kupiłam przed świętami i błyskawicznie dostałam następnego dnia DpD. Sąsiedzi pali byle czym i teraz w domu jest w końcu czym oddychać. Super instrukcja bo dałam radę sama.

Oceń 
2019-12-24

Oczyszcz i oxy

Zaskoczenie, działa rewelacyjnie. W podobnych pieniądzach co Sharp a tamten nie ma połowy tego. Filtry robią wrażenie, duże i ciężkie, nawet po tym czuć różnicę. Stoi w pokoju malucha, musimy kupić też do naszej sypialni.

Oceń 
2019-12-13

Ok

Działa, powietwierdza to czujnik który mam w domu. Naprawdę duże i ciężkie filtry, nie takie lekkie jak w Sharpie więc faktycznie ma co czyścić powietrze. Fajna sprawa z czujnikiem światła. Super wygląda światełko jakości powietrza, pasuje do nowoczesnych wnętrz. Brakuje tylko wskazań wilgotności powietrza. Polecam też, bo cicho pracuje.

Dodaj opinię!

Najlepszy oczyszczacz powietrza IOXY® ZERO TWO WiFi

Najlepszy oczyszczacz powietrza IOXY® ZERO TWO WiFi

Urządzenie IOXY® ZERO TWO to najlepsze urządzenie z naszej oferty do oczyszczania i nawilżani powietrza. Doskonale nadaje się do większych biur, domów oraz mieszkań. Urządzenie w pełni zautomatyzowane, obsługa ze strony użytkownika prawie niewymagana. W zestawie z trzema filtrami. Usuwa także formaldehydy dzięki filtrowi zimnej katalizy.

Instrukcja obsługi Zero Two

Instrukcja obsługi Zero Two

Pobierz (9.09M)

PodobneProdukty