Piloty kluczyk

Piloty kluczyk  Jest 9 produktów.

Obudowa pilota z trzema przyciskami wysokiej jakości
14,00 zł
Najlepsze urządzenie do sterowania centralnym zamkiem. Proste w montażu i z największą ilością funkcji. W zestawie znajdują się dwa piloty typu KLUCZYK. Wbudowany grot pozwala użyć pilota jako kluczyk do odpalania auta. Groty są wymienne do różnych marek aut.
80,00 zł
Nowy
Najlepsze urządzenie do sterowania centralnym zamkiem w AUDI. Proste w montażu i z największą ilością funkcji. W zestawie znajdują się dwa piloty typu KLUCZYK. Wbudowany grot pozwala użyć pilota jako kluczyk do odpalania auta.
80,00 zł
Nowy
Najlepsze urządzenie do sterowania centralnym zamkiem w BMW. Proste w montażu i z największą ilością funkcji. W zestawie znajdują się dwa piloty typu KLUCZYK. Wbudowany grot pozwala użyć pilota jako kluczyk do odpalania auta.
80,00 zł
Nowy
Najlepsze urządzenie do sterowania centralnym zamkiem w OPEL. Proste w montażu i z największą ilością funkcji. W zestawie znajdują się dwa piloty typu KLUCZYK. Wbudowany grot pozwala użyć pilota jako kluczyk do odpalania auta.
80,00 zł
Nowy
Najlepsze urządzenie do sterowania centralnym zamkiem w SEAT. Proste w montażu i z największą ilością funkcji. W zestawie znajdują się dwa piloty typu KLUCZYK. Wbudowany grot pozwala użyć pilota jako kluczyk do odpalania auta.
80,00 zł
Nowy
Najlepsze urządzenie do sterowania centralnym zamkiem w SKODA. Proste w montażu i z największą ilością funkcji. W zestawie znajdują się dwa piloty typu KLUCZYK. Wbudowany grot pozwala użyć pilota jako kluczyk do odpalania auta.
80,00 zł
Nowy
Najlepsze urządzenie do sterowania centralnym zamkiem w VW. Proste w montażu i z największą ilością funkcji. W zestawie znajdują się dwa piloty typu KLUCZYK. Wbudowany grot pozwala użyć pilota jako kluczyk do odpalania auta.
80,00 zł
Nowy
Usługa wydłużenia okresu gwarancji o dodatkowe 12 miesięcy - sterowniki centralnego zamka.
12,99 zł
Pokazuje 1 - 9 z 9 elementów