LOKALIZACJA GPS - EGRANDO.PL
 LOKALIZACJA GPS

Lokalizacja pojazdów prywatnych i służbowych, zarządzanie flotą lub jako zabezpieczenie. Moduły które działają same lub można je połączyć z Twoim alarmem. Zapoznaj się z naszą ofertą, warto!

LOKALIZACJA GPS  Jest 5 produktów.

Prosty i skuteczny lokalizator GPS w wersji profesjonalnej. W komplecie układ do zdalnej blokady zapłonu w autach lub zdalnego uruchamiania urządzeń w aucie, np. Webasto, Eberspacher lub innych ogrzewaczy postojowych. Urządzenie zarówno do aut osobowych i dostawczych, motorówek i łodzi (12V) jak i do TIRów, ciężarówek i maszyn rolniczych (24V).
232,00 zł
3 Opinie
Lokalizator DOTSENS DS1 otrzymujesz wraz z darmowym abonamentem na 3 lata. Dzięki stałemu zdalnemu połączeniu z serwerem użytkownik otrzymuje szereg funkcji poprawiających bezpieczeństwo. System wykrywania wypadków poinformuje o możliwej kolizji, a alarm będzie czuwał gdy zostawisz samochód na parkingu. Urządzenie oferuje także szereg dodatkowych funkcji.
499,00 zł
4 Opinie
Najnowszy produkt słowackiego producenta Keetec do pełnej lokalizacji GPS i powiadamiania GSM. Urządzenie można podłączyć do alarmów TS CAN oraz Mistral z naszej oferty.
379,00 zł
1 Opinie
Najbardziej wyrafinowane zabezpieczenie dla Twojego pojazdu. System do pracy w trybach offline i online. Nowoczesne i bardzo skuteczne zabezpieczenie z opcjami dla najbardziej wymagających użytkowników ceniących sobie komfort i niezawodność. Idealne zabezpieczenie dla aut z systemem Keyless. Klasa premium.
1 690,00 zł
5 Opinie
Yanosik GTR to nowoczesny system wzajemnej wymiany informacji pomiędzy kierowcami. Yanosik GTR poinformuje Cię o zbliżających się kontrolach prędkości, wypadkach czy remontach drogowych. Z YANOSIKA skorzystało już ponad 5 000 000 kierowców w Polsce. Dzięki nim stworzyliśmy największą i najskuteczniejszą sieć wymiany informacji drogowej.
479,00 zł
1 Opinie
Pokazuje 1 - 5 z 5 elementów