LOKALIZACJA I MONITORING GPS MASZYN I POJAZDÓW - EGRANDO.PL
 LOKALIZACJA GPS

Lokalizacja GPS pojazdów prywatnych i służbowych, zarządzanie flotą lub jako zabezpieczenie. Monitoring GPS maszyn budowlanych i rolniczych.

Moduły które działają same lub można je połączyć z Twoim alarmem. Zapoznaj się z naszą ofertą, warto!

LOKALIZACJA GPS  Jest 3 produktów.

Prosty i skuteczny lokalizator GPS w wersji profesjonalnej. W komplecie układ do zdalnej blokady zapłonu w autach lub zdalnego uruchamiania urządzeń w aucie, np. Webasto, Eberspacher lub innych ogrzewaczy postojowych. Urządzenie zarówno do aut osobowych i dostawczych, motorówek i łodzi (12V) jak i do TIRów, ciężarówek i maszyn rolniczych (24V).
249,00 zł
5 Opinie
W magazynie
Lokalizator DOTSENS DS1 otrzymujesz wraz z darmowym abonamentem na rok. Dzięki stałemu zdalnemu połączeniu z serwerem użytkownik otrzymuje szereg funkcji poprawiających bezpieczeństwo. System wykrywania wypadków poinformuje o możliwej kolizji, a alarm będzie czuwał gdy zostawisz samochód na parkingu. Urządzenie oferuje także szereg dodatkowych funkcji.
485,00 zł
5 Opinie
W magazynie
Najnowszy produkt słowackiego producenta Keetec do pełnej lokalizacji GPS i powiadamiania GSM. Urządzenie można podłączyć do alarmów TS CAN oraz Mistral z naszej oferty.
379,00 zł
1 Opinie
Pokazuje 1 - 3 z 3 elementów