Lista produktów producenta: BLOW

na stronę
Sterownik centralnego zamka przeznaczony do aut Audi. Proste w montażu i z największą ilością funkcji. W zestawie opis przewodów instalacji po stronie auta.
90,00 zł
0 Opinie
Promocja!
Sterownik centralnego zamka przeznaczony do aut BMW. Proste w montażu i z największą ilością funkcji. W zestawie opis przewodów instalacji po stronie auta.
90,00 zł
0 Opinie
Sterownik centralnego zamka przeznaczony do aut Opel. Proste w montażu i z największą ilością funkcji. W zestawie opis przewodów instalacji po stronie auta.
90,00 zł
1 Opinie
Sterownik centralnego zamka przeznaczony do aut Skoda. Proste w montażu i z największą ilością funkcji. W zestawie opis przewodów instalacji po stronie auta.
90,00 zł
0 Opinie
Najlepsze urządzenie do sterowania centralnym zamkiem. Proste w montażu, ale z najpotrzebniejszymi funkcjami. Wytrzymałe piloty typu scyzoryk oraz dioda LED imitująca działanie alarmu.
85,00 zł
0 Opinie
Sterownik centralnego zamka przeznaczony do aut Volkswagen. Proste w montażu i z największą ilością funkcji. W zestawie opis przewodów instalacji po stronie auta.
90,00 zł
1 Opinie
Zestaw popularnych czujników parkowania do samodzielnego montażu. W zestawie 4 białe sensory i sygnalizator dźwiękowy wbudowany w mały wyświetlacz LED.
58,50 zł
0 Opinie
Zestaw popularnych czujników parkowania do samodzielnego montażu. W zestawie 4 czarne sensory i sygnalizator dźwiękowy wbudowany w mały wyświetlacz LED.
58,50 zł
0 Opinie
Zestaw popularnych czujników parkowania do samodzielnego montażu. W zestawie 4 czerwone sensory i sygnalizator dźwiękowy wbudowany w mały wyświetlacz LED.
58,50 zł
0 Opinie
Zestaw popularnych czujników parkowania do samodzielnego montażu. W zestawie 4 niebieskie sensory i sygnalizator dźwiękowy wbudowany w mały wyświetlacz LED.
58,50 zł
0 Opinie
Zestaw popularnych czujników parkowania do samodzielnego montażu. W zestawie 4 srebrne sensory i sygnalizator dźwiękowy wbudowany w mały wyświetlacz LED.
58,50 zł
1 Opinie
Zestaw popularnych czujników parkowania do samodzielnego montażu. W zestawie 4 zielone sensory i sygnalizator dźwiękowy wbudowany w mały wyświetlacz LED.
58,50 zł
1 Opinie
Promocja!
Najtańsza i najprostsza wersja świateł do jazdy dziennej. Nasze DRL są w pełni legalne, posiadają homologację - kupując u nas możesz jeździć spokojnie bez obaw przy kontrolach policji.
34,99 zł
1 Opinie
Promocja!
Kamera sportowa Pro4U to idealna propozycja dla osób aktywnych, o sportowym duchu, które dodatkowo chcą uwieczniać swoje przygody.
190,00 zł
2 Opinie
Poręczny kijek do selfie świetnie posłuży do robienia fajnych zdjęć. Wygodny w użyciu, nie trzeba go ładować, migawka wyzwalana za pomocą pilota Bluetooth. Dzięki regulacji mocowania telefonu będziesz mógł zrobić zdjęcie pod dowolnym kątem!
25,00 zł
1 Opinie
Nowy
Prosty i skuteczny lokalizator GPS w wersji profesjonalnej. W komplecie układ do zdalnej blokady zapłonu w autach lub zdalnego uruchamiania urządzeń w aucie, np. Webasto, Eberspacher lub innych ogrzewaczy postojowych. Urządzenie zarówno do aut osobowych i dostawczych, motorówek i łodzi (12V) jak i do TIRów, ciężarówek i maszyn rolniczych (24V).
232,00 zł
1 Opinie
Pokazuje 1 - 16 z 21 elementów