Antyradar KIYO D ULTIMATE AP 4

Antyradar KIYO D ULTIMATE AP 4

kiyo_D_ultimate_ap4_

Nowy produkt

KIYO D ULTIMATE AP 4 - Ochrona przed pomiarem laserowym 4 sztuki czujników i rama tablicy rejestracyjnej. Czujniki laserowe wmontowane do tablicy rejestracyjnej, która blokuje mierniki prędkości między innymi UltraLyte LTI 20-20 i TruSpeed. Osiągnięto 2,5 x wyższą, ekstremalną skuteczność ochrony!

(3 739,83 zł netto)

4 599,99 zł

KIYO D ULTIMATE AP 4 

Ochrona przed pomiarem laserowym 4 sztuki czujników + rama tablicy rejestracyjnej

Najnowszy model (2019)

Instalowanie jammerów w całkowitym ukryciu

Jammery składają się z jednostki centralnej (którą zwykle umieszcza się pod deską rozdzielczą pojazdu), jednostek wysyłających sygnały dźwiękowe i świetlne (LED lub ekran, które można umieścić na desce rozdzielczej) i z sensorów wysyłających/odbierających sygnały (które trzeba umieścić w zderzaku, lub w specjalnej ramce tablicy rejestracyjnej).

Co trzeba wiedzieć o pomiarach laserowych

• Pod względem technologicznym wyróżniamy 3 rodzaje pomiarów policyjnych prędkości pojazdów: pomiary laserowe, radarowe i inne.

• Jammery laserowe, blokują pomiary technologii laserowej na krótki okres czasu, ale nie są w stanie wcześniej powiadomić kierowcę lub blokować pomiary radarowe lub inne. Pomiary laserowe odbywają się z pojazdów policyjnych i cywilnych, jak i z jednostek drogowych ręcznych lub umieszczonych na statywach, sterowanych manualnie lub zautomatyzowanych.

• Laserowe mierniki pomiaru prędkości działają na zasadzie mierzenia wysłanej i odbitej od obiektu wiązki światła laserowego. Nazwa tych urządzeń powstała z angielskiego skrótu: „LIDAR” (LIght Detection And Ranging), oznaczającego wykrywanie zasięgu za pomocą laseru.

• Urządzenia laserowe wykorzystują bardziej zaawansowaną technologię niż urządzenia radarowe. Potrafią mierzyć prędkość nawet 200 razy w ciągu jednej sekundy, w ten sposób dokonując bardziej dokładnych pomiarów niż urządzenia radarowe.

• Laserowe urządzenia pomiaru prędkości działają na zasadzie wysyłania krótkich impulsów promieniowania laserowego, które mierzą odległość od obiektu. Ponieważ wykonuje on kolejne pomiary z dużą częstotliwością, na podstawie rejestrowanych zmian odległości w czasie, urządzenie określa prędkość jadącego samochodu. Standardowa długość fali sygnału laserowego to 904/5 nanometrów, ale frekwencja działania już się różni zależnie od urządzenia.

zasięg działania radaru laserowego

KIYO D Ulitimate AP rozpoznaje następujące laserowe mierniki prędkości

(między innymi polskie, słowackie, węgierskie i inne europejskie i wschodnie):

Kustom LaserCam
Kustom Redflex
Kustom ProLaser II (fw 5.10)
Kustom ProLaser II (fw 5.12)
VHT FámaLézer II
Kustom ProLaser III
Kustom FamaShot III
Kustom PL-DOK I
VHT FámaLézer III
Kustom Prolite
Kustom Prolite +
Kustom ProLaser 4
NJL SCS 101
NJL SCS 102
NJL SCS 103
LTI 20.20 Ultralyte 100 LR (rev. 1)
LTI 20.20 Ultralyte 200 LR (rev. 1)
LTI 20.20 Ultralyte 100 LR (rev. 2)
LTI 20.20 Ultralyte 200 LR (rev. 2)
LTI 20.20 Ultralyte Compact
LTI 20.20 Marksman
LTI 20.20 TruSpeed EU
LTI 20.20 TruSpeed US
LTI 20.20 TruSpeed EU VPR
LTI 20.20 TruSpeed S
ARH CAM-S1
Jenoptik Laveg (EU)
Jenoptik LaserPatrol (EU)
Laser Atlanta (Stealth mode)
Laser Atlanta (Normal mode)
Applied Concepts Stalker LZ-1
Riegl LR 90-235 (EU)
Riegl FG21-P
DragonEye Technology D igital Ally Laser Ally
DragonEye Technology Digital Ally Laser Ally Compact

Ulepszona struktura głowic

głowica jammera na lasery

soczewka głowicy

Precyzyjna soczewka z wydajnym zbieraniem światła

obudowa głowicy jammera
Obudowa czujnika z poliwęglanu o twardości skały

cieniowanie tworzywa głowicy jammera
Specjalne cieniowanie aby zmniejszyć wrażliwość na zakłócenia słoneczne

laserowa dioda jammera
Najwyższej jakości dioda laserowa OSRAM

szybki przetwornik lasera
Szybkie i precyzyjne przetwarzanie sygnału dzięki ponad 40 komponentom własnej produkcji głowicy

wysoka jakość wykonania jammera
Użycie grubszych przewodów o lepszej przepustowości

specjalna farba
Zastosowanie specjalnej, dwuwarstwowej wodoodpornej powłoki lakierniczej

Jednostka centralna V5.1 z prostą aktualizacją

system kiyo D ultimate

Aktywny sygnalizator laserowy, wyposażony w jednostkę centralną V5.1, można łatwo konfigurować i aktualizować za pomocą komputera, dzięki czemu nie trzeba go specjalnie demontować i przesyłać do dystrybutora. W zestawie znajduje się wymagana pamięć flash i kabel USB.

Aktywny sygnalizator laserowy może pracować w dwóch trybach: tryb aktywny i tryb pasywny (funkcja blokowania / funkcja detektora). Tryby zmienia się przełącznikiem w 3 pozycjach. Za pomocą przycisku „paniki” urządzenie można dezaktywować, dzięki czemu może pełnić jedynie funkcję asystenta parkowania.

KIYO ULTIMATE AP 
Całkowita ochrona przed pomiarem prędkości

wyposażenie systemu antyradaru

KIYO GPS U1 - informacja o fotoradarach
Przystawka w zestawie (nie należy do tego zestawu)

przystawka z wyświetlaczem

KIYO ULTIMATE AP Całkowita ochrona przed pomiarem prędkości

• węgierski produkt z komunikatami w języku polskim
• ochrona przed większością mierników prędkości, które są używane w Europie – również ochrona przed używanymi w Polsce
• UltraLyte LTI 20-20 oraz Truspeed
• informacja o fotoradarach
• informacja o innych niebezpiecznych punktach (np. kamera na światłach, odcinkowy pomiar prędkości)
• bezpłatna aktualizacja bazy danych w całej Europie
• możliwość ukrycia czujników w specjalnej tablicy rejestracyjnej
• montaż urządzenia w całkowicie niewidocznym miejscu
• tryb pasywny i aktywny posiada certyfikat czujnika parkowania
• A KIYO ULTIMATE AP dyskretnie zamontowany w ukryciu, intuicyjny w obsłudze, wyposażony w komunikaty w języku polskim, a dzięki możliwości aktualizacji jest rozwiązaniem na długie lata.

Konfiguracja i aktualizacja oprogramowania

aktualizacja systemu

Ustawienia pracy aktywnego laserowego urządzenia sygnalizacyjnego, a także aktualizację jego oprogramowania sprzętowego można wykonać za pomocą komputera i pendrive. Centralna jednostka GPS U1 zawiera ogólnoeuropejską bazę danych, którą można aktualizować. Bardzo ważne jest, aby urządzenie było zawsze używane z najnowszym oprogramowaniem i bazą danych, w przeciwnym razie nie możemy zagwarantować, że nasi klienci zawsze będą mieli najświeższe informacje i będą mogli znaleźć lokalizację, w której „polują” na nich fotoradary.

Informacja

Producent i dystrybutor nie ponoszą odpowiedzialności za jakiekolwiek kary, uszkodzenia lub niedogodności spowodowane nadmierną prędkością lub nieumiejętnym użytkowaniem urządzenia oraz jego nieprawidłowym montażem. Urządzenie nie jest przeznaczone do wspomagania przekraczania prędkości, ale do zapobiegania skutkom przypadkowego przekroczenia prędkości. Zawsze przestrzegaj ograniczeń prędkości i jedź zgodnie z warunkami drogowymi z uwzględnieniem widoczności! Urządzenie nie jest urządzeniem niezawodnym. Mogą wystąpić sytuacje, w których ze względu na warunki zewnętrzne urządzenie reaguje z opóźnieniem lub w ogóle nie sygnalizuje. Nie wynika to z uszkodzenia urządzenia, ale może być związane z prawami fizyki.

Możliwość zamontowania urządzenia w naszym punkcie montażu  - szczegóły TUTAJ

Obecnie czas realizacji zamówienia wynosi około 5 dni roboczych

kontakt.jpg

 

Dodaj opinię!

Antyradar KIYO D ULTIMATE AP 4

Antyradar KIYO D ULTIMATE AP 4

KIYO D ULTIMATE AP 4 - Ochrona przed pomiarem laserowym 4 sztuki czujników i rama tablicy rejestracyjnej. Czujniki laserowe wmontowane do tablicy rejestracyjnej, która blokuje mierniki prędkości między innymi UltraLyte LTI 20-20 i TruSpeed. Osiągnięto 2,5 x wyższą, ekstremalną skuteczność ochrony!

Opinie

Całkowita ochrona, 2 sztuki czujników + rama tablicy rejestracyjnej + GPS U1 (pełna baza fotoradarów - Europa).  Czujniki laserowe wmontowane do tablicy rejestracyjnej, która blokuje mierniki prędkości między innymi UltraLyte LTI 20-20 i TruSpeed. Osiągnięto 2,5 x wyższą, ekstremalną skuteczność ochrony!
3 999,98 zł
KIYO ULTIMATE AP 4 GPS - Całkowita ochrona, 4 sztuki czujników + rama tablicy rejestracyjnej + GPS U1 (pełna baza fotoradarów - Europa).  Czujniki laserowe wmontowane do tablicy rejestracyjnej, która blokuje mierniki prędkości między innymi UltraLyte LTI 20-20 i TruSpeed. Osiągnięto 2,5 x wyższą, ekstremalną skuteczność ochrony!
5 400,00 zł
KIYO D ULTIMATE AP 2 -  Ochrona przed pomiarem laserowym 2 sztuki czujników i rama tablicy rejestracyjnej.  Czujniki laserowe wmontowane do tablicy rejestracyjnej, która blokuje mierniki prędkości między innymi UltraLyte LTI 20-20 i TruSpeed. Osiągnięto 2,5 x wyższą, ekstremalną skuteczność ochrony!
3 099,99 zł

PodobneProdukty