LOTOS HL 32 46 68 200L Olej hydrauliczny - EGRANDO.PL

LOTOS HL 32 46 68 200L Olej hydrauliczny

lotosHL200L

Nowy produkt

Olej przeznaczony do smarowania układów sterowania i napędu hydraulicznego, pracujących w średnio obciążonych warunkach eksploatacyjnych.

(1 145,00 zł netto)

1 408,35 zł

zero.gif
Olej hydrauliczny

LOTOS HL 32/46/68

Oferta dotyczy zakupu 200L oryginalnego oleju (beczka).

Oleje hydrauliczne klasy HL zawierające pakiet dodatków przeciwzużyciowych, antyutleniających, antykorozyjnych, deemulgujących. Przeznaczone do stosowania w średnioobciążonych układach napędu i sterowania hydraulicznego. Mogą być stosowane w średnioobciążonych przekładniach i w systemach obiegowych.
Produkt oryginalny. Beczki są fabrycznie zaplombowane przez producenta.

ZAPEWNIAJĄ:
• wydłużenie czasu eksploatacji,
• zmniejszenie zużycia powierzchni elementów trących w układach pomp hydraulicznych

Olej pochodzi z rafinerii Lotos.

beczka1.jpg

transport.jpg

ZASTOSOWANIE:
Olej przeznaczony do smarowania układów sterowania i napędu hydraulicznego, pracujących w nisko i średnio obciążonych warunkach eksploatacyjnych. Posiada wysokie właściwości przeciwzużyciowe i przeciwkorozyjne. Wyprodukowany w oparciu o bazy mineralne i wyselekcjonowane bazy syntetyczne. Jest mieszalny z innymi, markowymi olejami tego typu. Oleje posiadają dopuszczenie Wyższego Urzędu Górniczego.


PRZEZNACZONE DO SMAROWANIA / NAPEŁNIANIA:
układów hydraulicznych napędu, sterowania i układów obiegowych:
- koparek
- ładowarek
- spychaczy
- dźwigów i wyciągarek
- pras i podajników
- do maszyn i ciągników rolniczych
- innych maszyn i urządzeń

CECHY PRODUKTU:
Klasa lepkości ISO: 46
Lepkość klimatyczna w temp. 40st.C (mm2/s, cSt): 46
Wskaźnik lepkości, min: 100
Temperatura płynięcia, max (st.C): -33
Temperatura zapłonu COC, min (st.C): 235
Własności demulgujące: 16


BECZKI OPISYWANE SĄ ETYKIETAMI WRAZ Z NASZYM LOGO.
OLEJ JEST KONFEKCJONOWANY PRZEZ NASZĄ FIRMĘ Z CYSTERN I PALETOPOJEMNIKÓW,
DLATEGO MOŻEMY ZAPROPONOWĄĆ WYSOKIEJ JAKOŚCI OLEJ W BARDZO NISKIEJ, HURTOWEJ CENIE.

O NAS:

Jesteśmy firmą z wieloletnim doświadczeniem w branży olejów, smarów, chłodziw oraz płynów eksploatacyjnych do zastosowań w przemyśle oraz motoryzacji. W dystrybucji posiadamy produkty krajowe oraz importowe. Dzięki bogatej ofercie możemy zaproponować środki dedykowane dla danych maszyn a także zamienniki produktów dotychczas stosowanych.

Oferujemy również profesjonalne wsparcie wykwalifikowanej załogi. W przypadku braku pewności jaki środek byłby odpowiedni dla konkretnego urządzenia zachęcamy do kontaktu - z pewnością pomożemy. Odpowiadamy na wszystkie zapytania.

Kupując u nas nie zawiedziesz się:
- szybka wysyłka
- wysokiej jakości produkt
- doskonały kontakt

Dodaj opinię!

LOTOS HL 32 46 68 200L Olej hydrauliczny

LOTOS HL 32 46 68 200L Olej hydrauliczny

Olej przeznaczony do smarowania układów sterowania i napędu hydraulicznego, pracujących w średnio obciążonych warunkach eksploatacyjnych.

Olej przeznaczony do smarowania układów sterowania i napędu hydraulicznego, pracujących w średnio i ciężko obciążonych warunkach eksploatacyjnych. Olej zawiera dodatki i uszlachetniacze poprawiające jego właściwości i wytrzymałość.
1 531,35 zł
Oleje hydrauliczne Hydrol® L-HM/HLP do hydrostatycznych układów hydraulicznych produkowane są w oparciu o wysokojakościowe mineralne oleje bazowe oraz pakiet dodatków uszlachetniających poprawiających własności przeciwzużyciowe, przeciwkorozyjne i przeciwutleniające.
1 510,00 zł
HYDROL L-HL do hydrostatycznych układów hydraulicznych produkowane są w oparciu o wysokojakościowe mineralne oleje bazowe oraz pakiet dodatków uszlachetniających poprawiających własności przeciwkorozyjne i przeciwutleniające.
1 490,00 zł

PodobneProdukty