Olej hydrauliczny LOTOS HL 46
Promocja!
OLEJ HYDRAULICZNY LOTOS HL 46 200L

Olej hydrauliczny LOTOS HL46 200L + WYSYŁKA GRATIS

lotosHL200L_promo

Nowy produkt

Olej przeznaczony do smarowania układów sterowania i napędu hydraulicznego, pracujących w średnio obciążonych warunkach eksploatacyjnych. Promocja! Wysyłka GRATIS!

(1 153,66 zł netto)

1 419,00 zł

zero.gif
OLEJ HYDRAULICZNY LOTOS HL
LEPKOŚĆ: 46
WYSYŁKA GRATIS NA TERENIE CAŁEGO KRAJU

Oferta dotyczy zakupu 200L oryginalnego oleju (beczka).

Oleje hydrauliczne klasy HL zawierające pakiet dodatków przeciwzużyciowych, antyutleniających, antykorozyjnych, deemulgujących. Przeznaczone do stosowania w średnioobciążonych układach napędu i sterowania hydraulicznego. Mogą być stosowane w średnioobciążonych przekładniach i w systemach obiegowych.

ZAPEWNIAJĄ:
• wydłużenie czasu eksploatacji,
• zmniejszenie zużycia powierzchni elementów trących w układach pomp hydraulicznych

Olej pochodzi z rafinerii Lotos.

beczka1.jpg

ZASTOSOWANIE:
Olej przeznaczony do smarowania układów sterowania i napędu hydraulicznego, pracujących w nisko i średnio obciążonych warunkach eksploatacyjnych. Posiada wysokie właściwości przeciwzużyciowe i przeciwkorozyjne. Wyprodukowany w oparciu o bazy mineralne i wyselekcjonowane bazy syntetyczne. Jest mieszalny z innymi, markowymi olejami tego typu.


PRZEZNACZONE DO SMAROWANIA / NAPEŁNIANIA:
układów hydraulicznych napędu, sterowania i układów obiegowych:
- koparek
- ładowarek
- spychaczy
- dźwigów i wyciągarek
- pras i podajników
- do maszyn i ciągników rolniczych
- innych maszyn i urządzeń

PARAMETRY PRODUKTU:
Oleje posiadają dopuszczenie Wyższego Urzędu Górniczego.

lotoshl46param.jpg

BECZKI OPISYWANE SĄ ETYKIETAMI WRAZ Z NASZYM LOGO.
OLEJ JEST KONFEKCJONOWANY PRZEZ NASZĄ FIRMĘ Z CYSTERN I PALETOPOJEMNIKÓW,
DLATEGO MOŻEMY ZAPROPONOWAĆ WYSOKIEJ JAKOŚCI OLEJ W BARDZO NISKIEJ, HURTOWEJ CENIE.
WYSYŁKA GRATIS NA TERENIE KRAJU

O NAS:
Jesteśmy firmą z wieloletnim doświadczeniem w branży olejów, smarów, chłodziw oraz płynów eksploatacyjnych do zastosowań w przemyśle oraz motoryzacji. W dystrybucji posiadamy produkty krajowe oraz importowe. Dzięki bogatej ofercie możemy zaproponować środki dedykowane dla danych maszyn a także zamienniki produktów dotychczas stosowanych.

Oferujemy również profesjonalne wsparcie wykwalifikowanej załogi. W przypadku braku pewności jaki środek byłby odpowiedni dla konkretnego urządzenia zachęcamy do kontaktu - z pewnością pomożemy. Odpowiadamy na wszystkie zapytania.beczki.jpg


Kupując u nas nie zawiedziesz się:
- szybka wysyłka
- wysokiej jakości produkt
- doskonały kontakt


kontakt.jpg


Dodaj opinię!

Olej hydrauliczny LOTOS HL46 200L + WYSYŁKA GRATIS

Olej hydrauliczny LOTOS HL46 200L + WYSYŁKA GRATIS

Olej przeznaczony do smarowania układów sterowania i napędu hydraulicznego, pracujących w średnio obciążonych warunkach eksploatacyjnych. Promocja! Wysyłka GRATIS!

Olej przeznaczony do smarowania układów sterowania i napędu hydraulicznego, pracujących w średnio i ciężko obciążonych warunkach eksploatacyjnych. Olej zawiera dodatki i uszlachetniacze poprawiające jego właściwości i wytrzymałość.
1 531,35 zł
Oleje hydrauliczne Hydrol® L-HM/HLP do hydrostatycznych układów hydraulicznych produkowane są w oparciu o wysokojakościowe mineralne oleje bazowe oraz pakiet dodatków uszlachetniających poprawiających własności przeciwzużyciowe, przeciwkorozyjne i przeciwutleniające.
1 510,00 zł
HYDROL L-HL do hydrostatycznych układów hydraulicznych produkowane są w oparciu o wysokojakościowe mineralne oleje bazowe oraz pakiet dodatków uszlachetniających poprawiających własności przeciwkorozyjne i przeciwutleniające.
1 490,00 zł

PodobneProdukty