LOTOS HL 32 46 68 OPAK. 20L Olej hydrauliczny - EGRANDO.PL

LOTOS HL 32 46 68 OPAK. 20L Olej hydrauliczny

lotosHL20L

Nowy produkt

Przeznaczone do stosowania w średnioobciążonych układach napędu i sterowania hydraulicznego. Mogą być stosowane w średnioobciążonych przekładniach i w systemach obiegowych.

(134,14 zł netto)

164,99 zł

zero.gif
OLEJ HYDRAULICZNY LOTOS HL
LEPKOŚCI: 32 46 68

Oferta dotyczy zakupu 20L oleju hydraulicznego.

Oleje hydrauliczne klasy HL zawierające pakiet dodatków przeciwzużyciowych, antyutleniających, antykorozyjnych, deemulgujących. Przeznaczone do stosowania w średnioobciążonych układach napędu i sterowania hydraulicznego. Mogą być stosowane w średnioobciążonych przekładniach i w systemach obiegowych.

ZAPEWNIAJĄ:
• wydłużenie czasu eksploatacji,
• zmniejszenie zużycia powierzchni elementów trących w układach pomp hydraulicznych

Olej pochodzi z rafinerii Lotos.

hl46_20l.jpg

transport.jpg

ZASTOSOWANIE:
Olej przeznaczony do smarowania układów sterowania i napędu hydraulicznego, pracujących w nisko i średnio obciążonych warunkach eksploatacyjnych. Posiada wysokie właściwości przeciwzużyciowe i przeciwkorozyjne oraz dodatki uszlachetniające nisko lub bezpopiołowe. Wyprodukowany w oparciu o bazy mineralne i wyselekcjonowane bazy syntetyczne. Jest mieszalny z innymi, markowymi olejami tego typu.


PRZEZNACZONE DO SMAROWANIA / NAPEŁNIANIA:
układów hydraulicznych napędu, sterowania i układów obiegowych:
- koparek
- ładowarek
- spychaczy
- dźwigów i wyciągarek
- pras i podajników
- do maszyn i ciągników rolniczych
- innych maszyn i urządzeń

SPECYFIKACJE, KLASYFIKACJE I APROBATY:
ISO 3448 VG 32-150
ISO-L-HL
DIN 51524 cz.1

tabela_46.jpg

OPAKOWANIA OPISYWANE SĄ NASZYMI ETYKIETAMI.
OLEJ JEST KONFEKCJONOWANY Z CYSTERN I PALETOPOJEMNIKÓW,
DLATEGO MOŻEMY ZAPROPONOWĄĆ WYSOKIEJ JAKOŚCI OLEJ W BARDZO NISKIEJ, HURTOWEJ CENIE.


TOWAR ZAKUPIONY DO GODZINY 09.00 WYSYŁAMY TEGO SAMEGO DNIA!!!!
O NAS:
Jesteśmy firmą z wieloletnim doświadczeniem w branży olejów, smarów, chłodziw oraz płynów eksploatacyjnych do zastosowań w przemyśle oraz motoryzacji. W dystrybucji posiadamy produkty krajowe oraz importowe. Dzięki bogatej ofercie możemy zaproponować środki dedykowane dla danych maszyn a także zamienniki produktów dotychczas stosowanych.

Oferujemy również profesjonalne wsparcie wykwalifikowanej załogi. W przypadku braku pewności jaki środek byłby odpowiedni dla konkretnego urządzenia zachęcamy do kontaktu - z pewnością pomożemy. Odpowiadamy na wszystkie zapytania.


transport.jpg

beczki.jpg


kontakt.jpg


Dodaj opinię!

LOTOS HL 32 46 68 OPAK. 20L Olej hydrauliczny

LOTOS HL 32 46 68 OPAK. 20L Olej hydrauliczny

Przeznaczone do stosowania w średnioobciążonych układach napędu i sterowania hydraulicznego. Mogą być stosowane w średnioobciążonych przekładniach i w systemach obiegowych.

Olej przeznaczony do smarowania układów sterowania i napędu hydraulicznego, pracujących w średnio i ciężko obciążonych warunkach eksploatacyjnych.
169,99 zł
HYDROL L-HL do hydrostatycznych układów hydraulicznych produkowane są w oparciu o wysokojakościowe mineralne oleje bazowe oraz pakiet dodatków uszlachetniających poprawiających własności przeciwkorozyjne i przeciwutleniające.
199,92 zł
Oleje hydrauliczne Hydrol® L-HM/HLP do hydrostatycznych układów hydraulicznych produkowane są w oparciu o wysokojakościowe mineralne oleje bazowe oraz pakiet dodatków uszlachetniających poprawiających własności przeciwzużyciowe, przeciwkorozyjne.
225,26 zł

PodobneProdukty