Dłuższa gwarancja na sterowniki +12mcy - EGRANDO.PL

Dłuższa gwarancja na sterowniki +12mcy

gwarancjaSTEROWNIKI

Nowy produkt

Usługa wydłużenia okresu gwarancji o dodatkowe 12 miesięcy - sterowniki centralnego zamka.

(10,56 zł netto)

12,99 zł

Usługa wydłużenia okresu gwarancji o dodatkowe 12 miesięcy na sterowniki centralnego zamka.

Opcja może być zakupiona wraz z wybranymi sterownikami:

Bene 102a

Bene 102a PRO

Wszystkie modele sterowników STINGER

Wszystkie modele sterowników BLOW

Opcja wydłużenia gwarancji może być zakupiona wraz ze sterownikiem lub w przeciągu 3 miesięcy od zakupu sterownika w naszej firmie.

Łączenie aż 36 miesięcy gwarancji!

Sprzedawane przez nas produkty są dwukrotnie sprawdzane - w fabryce przechodzą testy jakości oraz przez nas przed wysyłką do klienta. Dlatego będąc pewnymi wysokiej jakości sprzedawanych przez nas produktów oferujemy możliwość dodatkowego wydłużenia okresu gwarancji.

Jak to działa?

Po zakupie opcji "Usługa wydłużenia okresu gwarancji - sterowniki" okres wydłużonej gwarancji liczony jest od końca okresu podstawowego (24 miesiące od zakupu) przez kolejne 12 miesięcy. To razem aż 36 miesięcy okresu gwarancyjnego dla Twoich urządzeń!

Masz pytania? Nie wiesz co wybrać?

Skontaktuj się z nami:

tel. 537 681 687  |  42 682 00 88

email: egrando@egrando.pl

Dodaj opinię!

Dłuższa gwarancja na sterowniki +12mcy

Dłuższa gwarancja na sterowniki +12mcy

Usługa wydłużenia okresu gwarancji o dodatkowe 12 miesięcy - sterowniki centralnego zamka.

Sterownik centralnego zamka przeznaczony do aut Volkswagen. Proste w montażu i z największą ilością funkcji. W zestawie opis przewodów instalacji po stronie auta.
75,00 zł
Najlepsze urządzenie do sterowania centralnym zamkiem. Proste w montażu, ale z najpotrzebniejszymi funkcjami. Wytrzymałe piloty typu scyzoryk oraz dioda LED imitująca działanie alarmu.
87,00 zł
Proste i szybkie w montażu urządzenie do sterowania centralnym zamkiem. W komplecie dwa piloty BRELOK z gumowymi przyciskami w obudowie z bardzo wytrzymałego tworzywa. Produkt dla wymagających wytrzymałych pilotów np. kurierów.
74,99 zł
Proste i szybkie w montażu urządzenie do sterowania centralnym zamkiem. W komplecie dwa piloty BRELOK z bardzo wytrzymałego tworzywa oraz dodatkowy siłownik. Do aut bez siłownika drzwi kierowcy takich jak: HONDA: Civic, Acord, CHEVROLET: Aveo, Spark, Matiz, DAEWOO: Lanos, Matiz, MAZDA: MX3, MX5, 323, 626, INNE: VW, Golf, Mercedes, Kia, Toyota
85,99 zł
Najlepsze urządzenie do sterowania centralnym zamkiem. Proste w montażu i z największą ilością funkcji. W zestawie znajdują się dwa eleganckie piloty brelok o stylowym kształcie oraz dioda LED imitująca działanie alarmu.
59,70 zł
STEROWNIK + SCYZORYK BMW E36, E46, 5, 6, 7
Sprzedaż!
Sterownik centralnego zamka przeznaczony do aut BMW. Proste w montażu i z największą ilością funkcji. W zestawie opis przewodów instalacji po stronie auta.
75,00 zł
Najlepsze urządzenie do sterowania centralnym zamkiem w AUDI. Proste w montażu i z największą ilością funkcji. W zestawie znajdują się dwa eleganckie piloty brelok o stylowym kształcie.
70,00 zł
Najlepsze urządzenie do sterowania centralnym zamkiem w FORD. Proste w montażu i z największą ilością funkcji. W zestawie znajdują się dwa eleganckie piloty brelok o stylowym kształcie.
70,00 zł
Najlepsze urządzenie do sterowania centralnym zamkiem w SKODA. Proste w montażu i z największą ilością funkcji. W zestawie znajdują się dwa eleganckie piloty brelok o stylowym kształcie.
70,00 zł

PodobneProdukty