CLEANSOLE - EGRANDO.PL

Lista produktów producenta: CLEANSOLE

Marka CLEANSOLE powstała w 2015 roku, po tym jak zdaliśmy sobie sprawę z tego, ile różnego rodzaju bakterii i zarazków znajduje się na naszym obuwiu.

Marka CLEANSOLE powstała w 2015 roku, po tym jak zdaliśmy sobie sprawę z tego, ile różnego rodzaju bakterii i zarazków znajduje się na naszym obuwiu. Dlatego też początkowo skupiliśmy się na stworzeniu produktów przeznaczonych do oczyszczania butów. Z uwagi na dalszą chęć rozwoju podjęliśmy kolejne wyzwanie i skupiliśmy się nad opracowaniem produktów kolejnych serii, przeznaczonych do oczyszczania dłoni oraz powierzchni użytkowych. Tak powstała seria SEPT, w ramach której wyróżnić można: HANDsept i CLANsept - płyn oczyszczający do rąk i do powierzchni na bazie alkoholu >70%, w którym dominującym składnikiem jest alkohol etylowy izopropanol.

Więcej
W magazynie
Płyn oczyszczający do rąk bez konieczności zmywania wodą na bazie alkoholu >70% składający się m.in. z mieszaniny dwóch rodzajów alkoholi, co zwiększa skuteczność działania produktu. Płyn w poręcznej butelce 100ml.
13,50 zł
1 Opinie
Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji