Moduły komfortu - EGRANDO.PL
Moduły komfortu

Moduły komfortu  Jest 12 produktów.

Najnowocześniejsze i komfortowe urządzenie do uruchamiania silnika w Twoim aucie! Jedyny taki na rynku - z wbudowaną blokadą transponderową RF.
1 Opinie
Prosty w montażu i niezawodny w działaniu moduł do automatycznego włączania i wyłączania świateł do jazdy dziennej (DRL).
16,90 zł
3 Opinie
Promocja!
Kamera sportowa Pro4U to idealna propozycja dla osób aktywnych, o sportowym duchu, które dodatkowo chcą uwieczniać swoje przygody.
185,00 zł
2 Opinie
Stosuje się ją np. do rozdzielania sygnału do kierunkowskazów z uniwersalnego centralnego zamka. Może także służyć do separowania czujników drzwiowych w nowszych autach przy montażu alarmu oraz podłączenia syrenki do wyjścia kierunkowskazów uniwersalnego sterownika.
1,00 zł
0 Opinie
Przeznaczony do prac z instalacjami 12V, do stałego napięcia DC. Posiada dwa styki obwodu NC (30A) i obwodu NO (40A). Niski pobór prądu dla cewki przekaźnika.
4,00 zł
0 Opinie
Promocja!
Nowoczesne i funkcjonalne radio samochodowe o mocy aż 4x45W. Posiada obsługę USB, KART SD MMC i AUX. Niewielkie wymiary pozwalają na stosowanie w miejscach nietypowych, np. koparko-ładowarki i maszyny rolniczo-budowlane oraz auta dostawcze. Pasują do wszystkich aut osobowych z ramką 1DIN.
87,00 zł
0 Opinie
Dodatkowy moduł identyfikacji użytkownika zabezpieczający do alarmu TS CAN.
135,00 zł
0 Opinie
Praktyczna lampka oparta na panelu ledowym ULTRA BRIGHT H1445 z metalową ramką. Nieosiągalna dotąd moc świecenia w Twoim zasięgu! Kolor świecenia: biały.
14,99 zł
2 Opinie
Moduł pozwalający podnieść komfort korzystania z pojazdu. Może być stosowany w autach, motocyklach, skuterach i quadach.
13,50 zł
0 Opinie
Syrenka pasuje do wszystkich alarmów i sterowników dostępnych na rynku.
25,00 zł
0 Opinie
Moduł pozwalający podnieść komfort i bezpieczeństwo jazdy. Może być stosowany w autach, motocyklach, skuterach i quadach z instalacją 12V.
54,99 zł
1 Opinie
Yanosik GTR to nowoczesny system wzajemnej wymiany informacji pomiędzy kierowcami. Yanosik GTR poinformuje Cię o zbliżających się kontrolach prędkości, wypadkach czy remontach drogowych. Z YANOSIKA skorzystało już ponad 5 000 000 kierowców w Polsce. Dzięki nim stworzyliśmy największą i najskuteczniejszą sieć wymiany informacji drogowej.
479,00 zł
1 Opinie
Pokazuje 1 - 12 z 12 elementów