Oleje hydrauliczne

Oleje hydrauliczne  Jest 10 produktów.

Olej przeznaczony do smarowania układów sterowania i napędu hydraulicznego, pracujących w średnio trudnych warunkach eksploatacyjnych.
1 159,00 zł
Olej przeznaczony do smarowania układów sterowania i napędu hydraulicznego, pracujących w średnio i ciężko obciążonych warunkach eksploatacyjnych.
1 410,00 zł
Olej przeznaczony do smarowania układów sterowania i napędu hydraulicznego, pracujących w średnio i ciężko obciążonych warunkach eksploatacyjnych.
178,00 zł
Przeznaczone do stosowania w średnioobciążonych układach napędu i sterowania hydraulicznego. Mogą być stosowane w średnioobciążonych przekładniach i w systemach obiegowych.
160,00 zł
Oleje hydrauliczne Hydrol® L-HM/HLP do hydrostatycznych układów hydraulicznych produkowane są w oparciu o wysokojakościowe mineralne oleje bazowe oraz pakiet dodatków uszlachetniających poprawiających własności przeciwzużyciowe, przeciwkorozyjne i przeciwutleniające.
1 510,00 zł
HYDROL L-HL do hydrostatycznych układów hydraulicznych produkowane są w oparciu o wysokojakościowe mineralne oleje bazowe oraz pakiet dodatków uszlachetniających poprawiających własności przeciwkorozyjne i przeciwutleniające.
1 429,00 zł
Olej przeznaczony do smarowania układów sterowania i napędu hydraulicznego, pracujących w średnio obciążonych warunkach eksploatacyjnych.
1 315,00 zł
Olej przeznaczony do smarowania układów sterowania i napędu hydraulicznego, pracujących w trudnych warunkach eksploatacyjnych.
1 360,00 zł
Nowy
Olej przeznaczony do smarowania układów sterowania i napędu hydraulicznego, pracujących w średnio obciążonych warunkach eksploatacyjnych.
153,00 zł
Nowy
Olej przeznaczony do smarowania układów sterowania i napędu hydraulicznego, pracujących w średnio i ciężko obciążonych warunkach eksploatacyjnych.
174,00 zł
Pokazuje 1 - 10 z 10 elementów