Olej hydrauliczny HLP 15 kanister 20L Hurtownia Oleje Łódź

Orlen Hydrol HLP L-HM 15 20L Olej hydrauliczny

QFS156K20
EAN: 5901001774042

Nowy produkt

Oleje hydrauliczne Hydrol® L-HM/HLP do hydrostatycznych układów hydraulicznych produkowane są w oparciu o wysokojakościowe mineralne oleje bazowe oraz pakiet dodatków uszlachetniających poprawiających własności przeciwzużyciowe, przeciwkorozyjne.

Na zamówienie, 2-7 dni roboczych.

(428,68 zł netto)

527,28 zł Brutto

Dostawa: 3 do 6 tygodni

● Oleje hydrauliczne

Olej hydrauliczny

Orlen Hydrol HLP/L-HM 15

Opakowanie 20L oryginalnego oleju (kanister).

Specyfikacja

Jakość:Klasa jakości wg ISO 11158 – HM

Lepkość:ISO VG: 15

Opis Produktu

Oleje hydrauliczne HYDROL L-HM/HLP do hydrostatycznych układów hydraulicznych produkowane są w oparciu o wysokojakościowe mineralne oleje bazowe oraz pakiet dodatków uszlachetniających poprawiających własności przeciwzużyciowe, przeciwkorozyjne i przeciwutleniające.

Zapewnia:

• wydłużenie czasu eksploatacji,
• zmniejszenie zużycia powierzchni elementów trących w układach pomp hydraulicznych

Zastosowanie

Oleje hydrauliczne HYDROL L-HM/HLP przeznaczone są głównie do stosowania w wysokoobciążonych układach przeniesienia siły oraz napędu i sterowania hydraulicznego, tj. przekładniach hydraulicznych, mechanizmach regulujących i sterujących oraz innych podobnych urządzeniach, w których występują trudne warunki pracy oraz panuje podwyższona temperatura i wilgotność otoczenia.

Normy, aprobaty, specyfikacje

KOPEX Machinery S.A.
DIN 51524 cz.2
ISO 6743-4

Parametry fizyko-chemiczne

kontakt.jpg

Pojemność opakowania 20 litrów
Lepkość w 40°C 14,8
Typ oleju lub smaru Hydrauliczny
Producent Orlen Oil
OLEJ HYDRAULICZNY ORLEN LHM/ HLP 46 Super Cena 👍
Oleje hydrauliczne Hydrol® L-HM/HLP do hydrostatycznych układów hydraulicznych produkowane są w oparciu o wysokojakościowe mineralne oleje bazowe oraz pakiet dodatków uszlachetniających poprawiających własności przeciwzużyciowe, przeciwkorozyjne i przeciwutleniające.
2 231,32 zł
HYDROL L-HL do hydrostatycznych układów hydraulicznych produkowane są w oparciu o wysokojakościowe mineralne oleje bazowe oraz pakiet dodatków uszlachetniających poprawiających własności przeciwkorozyjne i przeciwutleniające.
2 131,90 zł
Olej HL do układów hydraulicznych produkowane są w oparciu o wysokojakościowe mineralne oleje bazowe oraz pakiet dodatków uszlachetniających poprawiających własności przeciwkorozyjne i przeciwutleniające.
295,13 zł

PodobneProdukty