Nowe produkty

Nowy
Zdalnie sterowane gniazdko WiFi umożliwia włączanie i wyłączanie urządzeń z każdego miejsca na świecie. Współpracuje z głośnikami inteligentnymi Google i Alexa.
99,00 zł
0 Opinie
Nowy
PRODUKT WYCOFANY Z PRODUKCJI. ZOSTAŁ ZASTĄPIONY PRODUKTEM CIMSTAR 4800-FF. Cimstar 4800 jest koncentratem wodorozcienczalnego chłodziwa do obróbki metali do operacji  od średnich do ciężkich.
0 Opinie
Nowy
Komplet czujników ruchu do alarmu TS CAN z przelotką do podłączenia dodatkowych czujników. Dwa kolory czujników do wyboru.
50,00 zł
0 Opinie
Nowy
Najprostszy w montażu i użytkowaniu kompletny zestaw centralnego zamka z siłownikami do 4 drzwi i z dodatkowym siłownikiem np. do klapy bagażnika. W zestawie są także dwa piloty brelok do zdalnego sterowania oraz dioda LED imitująca alarm. Urządzenie posiada opcję podłączenia pod kierunkowskazy oraz dodatkowy kanał sterowania.
134,50 zł
0 Opinie
Nowy
Najprostszy w montażu i użytkowaniu kompletny zestaw centralnego zamka z siłownikami do 4 drzwi. W zestawie są także dwa piloty brelok do zdalnego sterowania oraz dioda LED imitująca alarm. Urządzenie posiada opcję podłączenia pod kierunkowskazy oraz dodatkowy kanał sterowania.
125,50 zł
0 Opinie
Nowy
Najprostszy w montażu i użytkowaniu kompletny zestaw centralnego zamka z siłownikami do 2 drzwi. W zestawie są także dwa piloty brelok do zdalnego sterowania oraz dioda LED imitująca alarm. Urządzenie posiada opcję podłączenia pod kierunkowskazy oraz dodatkowy kanał sterowania.
114,50 zł
0 Opinie
Nowy
Zdalnie sterowane gniazdko WiFi umożliwia włączanie i wyłączanie urządzeń z każdego miejsca na świecie. Współpracuje z głośnikami inteligentnymi Google i Alexa.
99,00 zł
0 Opinie
Nowy
Zdalnie sterowany włącznik (przekaźnik) czterokanałowy sterowany przez WiFi z każdego miejsca na świecie. Współpracuje z głośnikami inteligentnymi Google i Alexa. Max łączne obciążenie 3500W, max obciążenie jednego kanału 2200W 10A, zasilanie 230V, wyjście 230V.
115,00 zł
0 Opinie
Nowy
Zdalnie sterowana żarówka LED RGB o mocy 6W sterowana przez WiFi z każdego miejsca na świecie. Współpracuje z głośnikami inteligentnymi Google i Alexa. Moc 6W, zasilanie 230V, gwint E27 (duży), jasność 600lm.
86,00 zł
0 Opinie
Nowy
Prosty i skuteczny lokalizator GPS w wersji profesjonalnej. W komplecie układ do zdalnej blokady zapłonu w autach lub zdalnego uruchamiania urządzeń w aucie, np. Webasto, Eberspacher lub innych ogrzewaczy postojowych. Urządzenie zarówno do aut osobowych i dostawczych, motorówek i łodzi (12V) jak i do TIRów, ciężarówek i maszyn rolniczych (24V).
232,00 zł
1 Opinie
Nowy
Wysokiej jakości płyn do mycia i spryskiwania szyb samochodowych. Posiada doskonałe właściwości myjące. Usuwa tłuste plamy i nierozpuszczalny w wodzie brud z szyb oraz urządzeń optycznych samochodu. Pozostawia przyjemny aromat we wnętrzu pojazdu.
12,00 zł
0 Opinie
Pokazuje 1 - 11 z 11 elementów