Smary miedziowe - Egrando.pl

Szukasz Yanosika z dożywotnią transmisją?      Mamy go! KLIKNIJ TUTAJ

Nie znalazłeś interesującego Cię produktu? Skontaktuj się z nami! KONTAKT

Smary miedziowe 

Jest 1 produkt.
Smary miedziowe

Smar miedziany - wysokiej klasy produkt do wielu zastosowań

Jeżeli chcesz korzystać z produktów najlepszej jakości i zadbać o jak najmniejsze zużycie swoich maszyn, to dobrze trafiłeś. W naszym sklepie mamy bardzo duży wybór doskonałych preparatów specjalistycznych. Zachęcamy do zapoznania się z naszym asortymentem w kategorii smarów miedziowych...

Smar miedziany - wysokiej klasy produkt do wielu zastosowań

Jeżeli chcesz korzystać z produktów najlepszej jakości i zadbać o jak najmniejsze zużycie swoich maszyn, to dobrze trafiłeś. W naszym sklepie mamy bardzo duży wybór doskonałych preparatów specjalistycznych. Zachęcamy do zapoznania się z naszym asortymentem w kategorii smarów miedziowych. W celu zapewnienia naszym klientom produktów, na których można polegać, współpracujemy wyłącznie z uznanymi markami, takimi jak na przykład Molydal. Dzięki temu mamy pewność, że zakupione u nas produkty będą sprawować się znakomicie.

Smar miedziany to gładka mieszanka z dodatkiem miedzi, stosowana między innymi do zaworów, zasuw czy uszczelek. Nie rozpuszcza się w wodzie czy parze, a także sprawuje się doskonale w agresywnych środowiskach. Elementy posmarowane smarami miedziowymi są doskonale zabezpieczone przed zatarciami i korozją. Do największych zalet tego rodzaju preparatów należy też wysoka tolerancja temperaturowa, która mieści się w przedziale od 20 na minusie do nawet 1200 stopni Celsjusza na plusie.

Satysfakcja naszych klientów jest dla nas kluczowa, dlatego robimy wszystko, by dostarczać im sprawdzone i jakościowe produkty. Stale poszerzamy ofertę naszego sklepu i dodajemy do niej nowe preparaty, tak by każdy mógł znaleźć u nas coś dla siebie. Zachęcamy do regularnego odwiedzania naszej strony i sprawdzania pojawiających się tam nowości.

Smary miedziowe w praktycznych opakowaniach

Znajdujące się w naszej ofercie smary miedziane są sprzedawane w bardzo praktycznych opakowaniach. Korzystanie z produktu jest łatwe i intuicyjne, dlatego nikt nie powinien mieć z tym problemu. Szczegółowe instrukcje stosowania dostępne są na pojemnikach zawierających preparat.

Jeżeli szukasz dodatkowych informacji na temat smarów miedzianych z naszego asortymentu, koniecznie zapoznaj się z przygotowanymi przez nas opisami. Znajdziesz je na poszczególnych podstronach produktowych. Umieściliśmy tam też szczegółowe parametry techniczne, które z pewnością pomogą Ci w dobraniu odpowiedniego smaru do Twoich potrzeb.

Szukasz większych ilości preparatu? Zachęcamy do kupna 1-litrowych puszek, dzięki którym w korzystnej cenie otrzymasz duży zapas produktu. Sprawdź również pozostałe opcje dostępne w naszej ofercie!

Smary miedziane - dowiedz się więcej!

Nasi klienci są dla nas najważniejsi, więc jeżeli masz jakiekolwiek wątpliwości odnośnie naszej oferty, to nie wahaj się do nas odezwać. Możesz zrobić to za pośrednictwem telefonu albo poczty elektronicznej. Wszystkie dane kontaktowe znajdziesz na naszej stronie głównej. Fachowcy pracujący w naszym dziale obsługi klienta chętnie wytłumaczą Ci wszystkie szczegóły dotyczące smarów miedzianych, a także w razie potrzeby doradzą zakup odpowiedniego preparatu.

Skorzystaj z naszej konkurencyjnej oferty i złóż zamówienie jeszcze dziś. Wszystkie produkty zostaną wysłane do Ciebie w ciągu 24 godzin, więc szybko będziesz mógł użyć ich w pracy. Postaw na smary miedziane najwyższej jakości w korzystnych cenach!

Więcej
Stosuje się do zaworów, zasuw, uszczelek. Zapobiega zatarciom, korozji części mechanicznych, przy montażu zespołów skręcanych przy bardzo małych prędkościach i wysokich temperaturach. Zabezpiecza połączenia gwintowe (śruby, szpilki itp.) sworzni, opraw, kolektorów wydechowych.
Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji