Czujniki parkowania na tył i przód - Egrando.pl

Szukasz Yanosika z dożywotnią transmisją?      Mamy go! KLIKNIJ TUTAJ

Nie znalazłeś interesującego Cię produktu? Skontaktuj się z nami! KONTAKT

Czujniki cofania do montażu w przednim i tylnym zderzaku

Brak produktów w tej kategorii.
Zestawy na tył i przód

Znowu wgnieciony zderzak? Uderzona latarnia... Nigdy więcej!
Zamontuj najlepszej jakości czujniki parkowania.

Dzięki dokładnej instrukcji czujniki można montować samodzielnie:
W zależności od szerokości zderzaka i potrzebnej czułości należy zamontować co najmniej dwa z czterech sensorów w każ...

Znowu wgnieciony zderzak? Uderzona latarnia... Nigdy więcej!
Zamontuj najlepszej jakości czujniki parkowania.

Dzięki dokładnej instrukcji czujniki można montować samodzielnie:
W zależności od szerokości zderzaka i potrzebnej czułości należy zamontować co najmniej dwa z czterech sensorów w każdym zderzaku. Montaż wszystkich sensorów z kompletu zapewni najlepsze działanie całego systemu.
Zestaw wymaga niewielkiej ingerencji w auto - wystarczy wykonanie 8 otworów w zderzaku (wiertło w zestawie) oraz podłączenie do oprawki światła wstecznego. Dodatkowo w zestawie znajdują się przylepce firmy 3M do łatwego zamocowania centrali oraz buzzera lub wyświetlacza.

Uniwersalne sensory:
Sensory mogą zostać polakierowane pod kolor Twojego samochodu, dzięki czemu będą wyglądać jak fabryczne. Komplet jest łatwy w montażu, a dzięki specjalnej konstrukcji sensory łatwo dopasować do większości zderzaków.
Dzięki naszemu systemowi unikniesz wielu przykrych dla kierowcy uszkodzeń auta a także z łatwością zaparkujesz auto w trudnej sytuacji!

Zasada działania:
Sensory w kompletach czujników parkowania działają na zasadzie wysyłania i odbierania fali ultradźwiękowej w celu określenia odległości od innego auta lub innej przeszkody. Dołączony do zestawu buzzer dźwiękowy usłyszysz w kabinie - im bliżej przeszkody tym częściej będzie pojawiało się pikanie brzęczyka aż do usłyszenia sygnału ciągłego, co oznacza że jesteś tak blisko, jak powinieneś. Dalsze manewry cofania wykonujesz na własną odpowiedzialność.

Komfort:
Komplet czujników parkowania w Twoim zderzaku może zaoszczędzić Ci wydatku setek złotych na naprawę auta, więc jeśli nasz zestaw pozwoli Ci uniknąć choć jednego wgniecenia lub zadrapania to już zwraca się koszt jego zakupu. Teraz parkowanie stanie się szybkie i przyjemne a zaoszczędzone pieniądze będziesz mógł wydać w równie miły sposób.

Uwagi:
Czujniki parkowania są tylko pomocą przy manewrach parkowania. Nie mogą być traktowane jako urządzenie zastępujące uwagę i doświadczenie. Kierowca musi zawsze obserwować otoczenie wokół auta oraz zachowywać zdrowy rozsądek.

Więcej