Alarmy samochodowe cyfrowe i analogowe - Egrando.pl

Szukasz Yanosika z dożywotnią transmisją?      Mamy go! KLIKNIJ TUTAJ

Nie znalazłeś interesującego Cię produktu? Skontaktuj się z nami! KONTAKT

Alarmy samochodowe 

Jest 21 produktów.
Alarmy samochodowe

Alarm analogowy czy cyfrowy - jaki wybrać?

Autoalarmy analogowe to rozwiązania w większości dla aut produkowanych przed 2006r. Auta takie nie posiadają cyfrowej magistrali CAN wcale lub posiadają ją tylko do komunikacji sterowników silnika. Sterowanie konkretnymi sygnałami takimi jak zasilanie po zapłonie, sterowanie kierunkowskazami lub central...

Alarm analogowy czy cyfrowy - jaki wybrać?

Autoalarmy analogowe to rozwiązania w większości dla aut produkowanych przed 2006r. Auta takie nie posiadają cyfrowej magistrali CAN wcale lub posiadają ją tylko do komunikacji sterowników silnika. Sterowanie konkretnymi sygnałami takimi jak zasilanie po zapłonie, sterowanie kierunkowskazami lub centralnym zamkiem, otwieranie bagażnika z pilota itp. odbywa się krótkimi impulsami - masy (-) lub plusa (+).

W alarmie cyfrowym CAN sygnały wymienione powyżej alarm otrzymuje prosto z komputera auta w wersji cyfrowej (zero-jedynkowej).

Alarmy analogowe występują w wersji z pilotem (steruje on alarmem i centralnym zamkiem w aucie) lub dla aut z fabrycznymi pilotami do centralnego zamka można zamontować alarm, który będzie sterowany tym pilotem.

Autoalarmy analogowe takie jak Keetec Mistral mają dodatkowo opcje sterowania centralnym zamkiem z pilota alarmu ale też dodatkowym kanałem, np. z pilota można otworzyć klapę bagażnika lub uruchomić funkcję PANIC by odstraszyć intruza lub znaleźć auto na parkingu.

W razie wątpliwości jaki alarm wybrać napisz do nas - doradzimy, dobierzemy, zamontujemy!

Więcej

Podkategorie

W magazynie
Czujnik krańcowy uniwersalny do drzwi lub klapy bagażnika. Zwiera do masy lub po odizolowaniu może zwierać do plusa.
4,00 zł Brutto
W magazynie
Syrenka pasuje do wszystkich alarmów i sterowników dostępnych na rynku.
10,00 zł Brutto
Brak w magazynie
Komplet czujników ruchu do alarmów. Wyjście sterujące masą. Dwa kolory czujników do wyboru.
47,50 zł Brutto
Brak w magazynie
W magazynie
Czujnik do alarmów. Wykrywa uderzenia w szybę i karoserię w samochodzie. Wyposażony jest w regulację czułości. Czujnik ma bardzo małe wymiary.
51,75 zł Brutto
Moduł do zrealizowania bypass immobilizera do zrealizowania zdalnego uruchamiania.
W magazynie
Dodatkowy moduł identyfikacji użytkownika zabezpieczający do alarmu TS CAN rev03.
166,75 zł Brutto
Bezprzewodowy przekaźnik blokujący pracujący systemami Pandora w zakresie Bluetooth.
Bezprzewodowy tag immobilizera - pilot pracujący systemami Pandora w zakresie Bluetooth i 2.4GHz.
Dwukierunkowy pilot do łatwego sterowania systemami Pandora w zakresie Bluetooth.
Bezprzewodowy moduł przekaźnikowy przeznaczony do montażu z systemami Pandora.
Dwustrefowy czujnik mikrofalowy przeznaczony do montażu z systemami Pandora.
Moduł przekaźników do zrealizowania zdalnego uruchamiania silnika / sterowania akcesoriami.
W magazynie
Nowoczesny alarm z najlepszymi opcjami oraz eleganckimi pilotami BRELOK. Dołączone piloty dzięki metalowym wzmocnieniom są naprawdę odporne na uderzenia a przy tym bardzo estetyczne.
252,00 zł Brutto
Bezprzewodowa antena GPS z modułem Glonass przeznaczona do montażu z systemami Pandora Smart.  Moduł można zainstalować w dowolnym miejscu w samochodzie - nie są wymagane żadne przewody.
Bezprzewodowy przełącznik magnetyczny pracujący systemami Pandora w zakresie Bluetooth.
W magazynie
Alarm samochodowy Keetec BLADE nadaje się do pojazdów z obwodami 12/24 V. BLADE wykorzystuje oryginalny kluczyk samochodowy do sterowania systemem w nowoczesnych pojazdach z magistralą CAN lub w starszych pojazdach za pośrednictwem połączenia analogowego.
495,00 zł Brutto
Cyfrowy alarm w wersji uniwersalnej - można podłączyć w wielu autach analogowo lub cyfrowo. Jest w pełni niezawodnym zabezpieczeniem Twojego pojazdu. Alarm programujemy według potrzeb użytkownika pod konkretny model auta.
Na zamówienie / Realizacja w 4 dni!
Pandora Immo to zaawansowany system antykradzieżowy dla pojazdów. System zaprojektowany przy użyciu wydajnych, zintegrowanych rozwiązań jest wygodny, niezawodny i łatwy w instalacji. Immo ma najmniejszy pilot RF wśród podobnych systemów i najwyższą efektywność energetyczną. Klasa premium.
750,00 zł Brutto
W magazynie
Najbardziej wyrafinowane zabezpieczenie dla Twojego pojazdu. Nowoczesne i bardzo skuteczne zabezpieczenie z opcjami dla najbardziej wymagających użytkowników ceniących sobie komfort i niezawodność. Idealne zabezpieczenie dla aut z systemem Keyless. Klasa premium.
770,00 zł Brutto
Produkt dostępny na zamówienie - w 48h
Najbardziej wyrafinowane zabezpieczenie dla Twojego pojazdu. System do pracy w trybie online i offline. Nowoczesne i bardzo skuteczne zabezpieczenie z opcjami dla najbardziej wymagających użytkowników ceniących sobie komfort i niezawodność. Idealne zabezpieczenie dla aut z systemem Keyless. Klasa premium.
2 499,00 zł Brutto
W magazynie
Najbardziej wyrafinowane zabezpieczenie dla Twojego pojazdu. System do pracy w trybach offline i online i lokalizacją GPS. Nowoczesne i bardzo skuteczne zabezpieczenie z opcjami dla najbardziej wymagających użytkowników ceniących sobie komfort i niezawodność. Idealne zabezpieczenie dla aut z systemem Keyless. Klasa premium.
3 600,00 zł Brutto
Pokazuje 1 - 21 z 21 elementów