Alarmy samochodowe - EGRANDO.PL
Alarmy samochodowe

Alarmy samochodowe  Jest 12 produktów.

Podkategorie

W magazynie
Najprostsze w montażu urządzenie alarmowe z opcją sterowania centralnym zamkiem. W komplecie dwa piloty.
89,00 zł
1 Opinie
W magazynie
Moduł do zrealizowania bypass immobilizera do zrealizowania zdalnego uruchamiania.
65,00 zł
0 Opinie
W magazynie
Nowoczesny alarm z najlepszymi opcjami oraz eleganckimi pilotami BRELOK. Dołączone piloty dzięki metalowym wzmocnieniom są naprawdę odporne na uderzenia a przy tym bardzo estetyczne.
165,00 zł
2 Opinie
W magazynie
Bezprzewodowa antena GPS z modułem Glonass przeznaczona do montażu z systemami Pandora Smart. Pandora NAV-035BT to czuły moduł GPS wykorzystujący częstotliwość 2,4 GHz i technologię Blutetooth do pracy z jednostką bazową systemu alarmowego. Moduł można zainstalować w dowolnym miejscu w samochodzie - nie są wymagane żadne przewody.
246,00 zł
0 Opinie
Najbardziej wyrafinowane zabezpieczenie dla Twojego pojazdu. System do pracy w trybie online i offline. Nowoczesne i bardzo skuteczne zabezpieczenie z opcjami dla najbardziej wymagających użytkowników ceniących sobie komfort i niezawodność. Idealne zabezpieczenie dla aut z systemem Keyless. Klasa premium.
1 449,00 zł
0 Opinie
W magazynie
Najbardziej wyrafinowane zabezpieczenie dla Twojego pojazdu. System do pracy w trybach offline i online i lokalizacją GPS. Nowoczesne i bardzo skuteczne zabezpieczenie z opcjami dla najbardziej wymagających użytkowników ceniących sobie komfort i niezawodność. Idealne zabezpieczenie dla aut z systemem Keyless. Klasa premium.
1 990,00 zł
4 Opinie
W magazynie
Alarm przeznaczony do aut z centralnym zamkiem sterowanym pilotem. Alarm sterowany jest pracą centralnego zamka, więc obsługujesz go jednym pilotem! Dzięki dokładnej instrukcji alarm można montować samemu. Zestaw wzbogacony o dodatkowe czujniki ruchu do kabiny.
186,00 zł
2 Opinie
W magazynie
Alarm przeznaczony do aut z centralnym zamkiem sterowanym pilotem. Alarm sterowany jest pracą centralnego zamka, więc obsługujesz go jednym pilotem! Dzięki dokładnej instrukcji alarm można montować samemu.
147,00 zł
0 Opinie
W magazynie
Dodatkowy moduł identyfikacji użytkownika zabezpieczający do alarmu TS CAN.
135,00 zł
0 Opinie
Produkt dostępny na zamówienie - w 48h
Moduł przekaźników do zrealizowania zdalnego uruchamiania silnika / sterowania akcesoriami.
125,00 zł
0 Opinie
W magazynie
Cyfrowy alarm w wersji uniwersalnej - można podłączyć w wielu autach analogowo lub cyfrowo. Jest w pełni niezawodnym zabezpieczeniem Twojego pojazdu. Alarm programujemy według potrzeb użytkownika pod konkretny model auta.
269,00 zł
5 Opinie
W magazynie
Dwustrefowy czujnik mikrofalowy przeznaczony do montażu z systemami Pandora.
160,00 zł
0 Opinie
Pokazuje 1 - 12 z 12 elementów