AMT - EGRANDO.PL

Lista produktów producenta: AMT

Brak w magazynie
Zestaw centralnego zamka z uniwersalnymi siłownikami do 2 drzwi. Komplet jest bezpilotowy - może działać po przekręceniu kluczyka w drzwiach kierowcy lub po podłączeniu pod alarm lub sterownik zamka - z pilota.
39,99 zł
0 Opinie
Brak w magazynie
W magazynie
Zestaw centralnego zamka z uniwersalnymi siłownikami do 4 drzwi. Komplet jest bezpilotowy - może działać po przekręceniu kluczyka w drzwiach kierowcy lub po podłączeniu pod alarm lub sterownik zamka - z pilota.
45,00 zł
0 Opinie
W magazynie
Komplet czujników ruchu z przelotką do podłączenia dodatkowych czujników. Dwa kolory czujników do wyboru.
45,00 zł
0 Opinie
W magazynie
Komplet czujników ruchu do alarmu TS CAN z przelotką do podłączenia dodatkowych czujników. Dwa kolory czujników do wyboru.
50,00 zł
0 Opinie
W magazynie
Sensorowa blokada zapłonu - elektroniczna z dodatkową funkcją antynapadu. Może być stosowana do aut z cyfrową magistralą CAN.
59,00 zł
0 Opinie
W magazynie
Bezobsługowa blokada zapłonu - elektroniczna. Może być stosowana do aut z cyfrową magistralą CAN. W zestawie z dwiema kartami dostępowymi mogącymi działać w trybie bezobsługowym lub w trybie pilota.
189,00 zł
1 Opinie
W magazynie
Sensorowa blokada zapłonu - elektroniczna. Może być stosowana do aut z cyfrową magistralą CAN. W zestawie mikrostyk, który może posłużyć za ukryty przycisk.
49,00 zł
2 Opinie
Pokazuje 1 - 7 z 7 elementów