Lista produktów producenta: EGRANDO.PL

na stronę
Zestaw 10 sztuk siłowników centralnego zamka typu SLAVE wraz z elementami montażowymi.
49,99 zł
0 Opinie
POPULARNE ZASTOSOWANIE: do odtłuszczania powierzchni przed malowaniem; stosuje się go przy produkcji leków, barwników, farb, lakierów i środków czyszczących; składnik zmywacza do paznokci; do usuwania klejów i zmywania farb; stosuje się jako odczynnik w fotografii.
40,50 zł
0 Opinie
Prosty w montażu i niezawodny w działaniu moduł do automatycznego włączania i wyłączania świateł do jazdy dziennej (DRL).
16,90 zł
2 Opinie
Wersja podstawowa najprostsza w montażu: zestaw centralnego zamka z uniwersalnymi siłownikami do 2 drzwi. Zestaw jest bezpilotowy - może działać po przekręceniu kluczyka w drzwiach kierowcy albo po podłączeniu pod alarm lub sterownik zamka - z pilota.
37,50 zł
0 Opinie
Wersja podstawowa - najprostsza w montażu. Prezentujemy zestaw centralnego zamka z uniwersalnymi siłownikami do 4 drzwi. Zestaw jest bezpilotowy - może działać po przekręceniu kluczyka w drzwiach kierowcy lub po podłączeniu pod alarm lub sterownik zamka - z pilota.
42,50 zł
0 Opinie
Nowy
Najprostszy w montażu i użytkowaniu kompletny zestaw centralnego zamka z siłownikami do 2 drzwi. W zestawie są także dwa piloty brelok do zdalnego sterowania oraz dioda LED imitująca alarm. Urządzenie posiada opcję podłączenia pod kierunkowskazy oraz dodatkowy kanał sterowania.
114,50 zł
0 Opinie
Nowy
Najprostszy w montażu i użytkowaniu kompletny zestaw centralnego zamka z siłownikami do 4 drzwi. W zestawie są także dwa piloty brelok do zdalnego sterowania oraz dioda LED imitująca alarm. Urządzenie posiada opcję podłączenia pod kierunkowskazy oraz dodatkowy kanał sterowania.
125,50 zł
0 Opinie
Nowy
Najprostszy w montażu i użytkowaniu kompletny zestaw centralnego zamka z siłownikami do 4 drzwi i z dodatkowym siłownikiem np. do klapy bagażnika. W zestawie są także dwa piloty brelok do zdalnego sterowania oraz dioda LED imitująca alarm. Urządzenie posiada opcję podłączenia pod kierunkowskazy oraz dodatkowy kanał sterowania.
134,50 zł
0 Opinie
Lutowanie to najpewniejsza metoda łączenia przewodów. W naszej ofercie cyna o bardzo dobrych właściwościach w formie spiralki.
1,99 zł
0 Opinie
Zestaw popularnych czujników parkowania do samodzielnego montażu.
70,00 zł
0 Opinie
Szeroki wybór grotów do wielu modeli samochodów do pilotów kluczyk i pilotów scyzoryk!
9,00 zł
0 Opinie
Bardzo silna lampa wykonana z aluminium i wytrzymałego tworzywa - klasa szczelności IP68. Bardzo silny strumień świetlny - 1200lm.
45,50 zł
0 Opinie
Nożyk do przycinania przewodów i zdejmowania izolacji z ostrzem 18mm.
2,39 zł
0 Opinie
Obudowa pilota z trzema przyciskami wysokiej jakości. Do obudowy dołączamy grot typu VW_1 oraz wskazany przy zakupie emblemat marki.
14,00 zł
0 Opinie
Promocja!
Rozszerzona usługa ozonowania samochodu o odgrzybienie instalacji preparatem.
39,99 zł
0 Opinie
Praktyczna lampka oparta na panelu ledowym ULTRA BRIGHT H1445 z metalową ramką. Nieosiągalna dotąd moc świecenia w Twoim zasięgu! Kolor świecenia: biały.
14,99 zł
1 Opinie
Pokazuje 1 - 16 z 48 elementów