Yanosik XS - mini antyradar z e-TOLL - egrando

Yanosik XS - mini antyradar z e-TOLL

YanosikXS
EAN: 5908227379129

Nowy produkt

Yanosik to nowoczesny system wzajemnej wymiany informacji pomiędzy kierowcami. Yanosik poinformuje Cię o zbliżających się kontrolach prędkości, wypadkach czy remontach drogowych. Z YANOSIKA skorzystało już ponad 5 000 000 kierowców w Polsce. Dzięki nim stworzyliśmy największą i najskuteczniejszą sieć wymiany informacji drogowej.

Chwilowy brak w magazynie

(324,39 zł netto)

399,00 zł

Dodaj do listy życzeń

NOWOCZESNY ASYSTENT KIEROWCY W WERSJI MINI
MODEL:
YANOSIK XS

Obecnie produkt pod zamówienie - czas realizacji 2-4 tygodnie.baner.jpg

MAŁY ROZMIAR, WIELKIE MOŻLIWOŚCI

Yanosik XS to najnowsza odsłona najskuteczniejszego komunikatora drogowego. Dzięki niewielkim rozmiarom i łatwemu podłączeniu stanowi idealny gadżet do każdego samochodu. Yanosik XS poinformuje Cię o aktualnej sytuacji na Twojej trasie, w tym o: fotoradarach, wypadkach czy kontrolach prędkości. Poznaj wszystkie zalety naszego najnowszego urządzenia.

PODŁĄCZ RAZ I JEDŹ!

Yanosik XS uruchomi się automatycznie wraz z silnikiem pojazdu. Dzięki temu nie zapomnisz o jego włączeniu i nie stracisz czasu na jego uruchomienie, co ma znaczenie zwłaszcza w przypadku krótkich przejazdów. Wystarczy zostawić urządzenie podłączone do gniazda zapalniczki, a będziesz zawsze na bieżąco z tym co dzieje się przed Tobą na drodze.

yanosik xs kokpit samochodu
yanosik xs mniej niz jeden mandat

KOSZTUJE MNIEJ NIŻ JEDEN MANDAT

Yanosik XS to niewielki komunikator, w którym drzemią duże możliwości. A to wszystko w niskiej cenie. Jest to rozwiązanie na każdą kieszeń... nawet tą XS. To urządzenie nie obciąży Twojego portfela, a wręcz przeciwnie – pomoże zaoszczędzić. Dzięki aktualnym informacjom o sytuacji na drodze będziesz jeździć bezpieczniej, zmniejszając ryzyko otrzymania mandatu.

POŁĄCZ URZĄDZENIE Z DARMOWĄ APLIKACJĄ

Pobierz bezpłatną aplikację Y24 i zyskaj dodatkowe możliwości. W Y24 sprawdzisz lokalizację Twojego auta na mapie a także przejrzysz historię Twoich zgłoszeń i podziękowań. Z poziomu aplikacji z łatwością przedłużysz też abonament dla Twojego Yanosik XS.

pobierz z Google Play pobierz z App Store
yanosik gtr opłaty za parkowanie
yanosik xs jedz z duchem czasu

JEDŹ Z DUCHEM CZASU!

„Mobilki, jak dróżka…?” już nie musisz zadawać tego pytania, by wiedzieć jak wygląda sytuacja na Twojej trasie. Yanosik XS to nowoczesny następca CB-radia, który pozbawiony jest jego wad. Otrzymasz tylko istotne komunikaty dotyczące drogi przed Tobą – bez szumów, wulgaryzmów i zbędnych informacji. Co ważne, nie musisz montować urządzenia, ani anteny. Yanosik XS podłączasz jedynie do gniazda zapalniczki. Obawiasz się, że z systemu korzysta mniej osób niż z CB-radia? Niepotrzebnie – z Yanosikiem każdego miesiąca jeździ ponad 1,5 mln kierowców, a co 2 sekundy pojawia się nowe zgłoszenie.

HALO, HALO!

Możesz gadać bez końca, prowadzisz rozmowy podczas jazdy a zestaw głośnomówiący to Twój przyjaciel? Yanosik XS nie przeszkodzi Tobie w rozmowie. Osobne urządzenie do ostrzegania + telefon do rozmów to idealne połączenie dla rozgadanych. W przeciwieństwie do aplikacji mobilnej Yanosik XS nie zakłóca rozmów telefonicznych i nie odcina internetu w telefonie podczas rozmów.

yanosik xs halo halo
fotoradary w europie yanosik xs

CO CZEKA ZA ZAKRĘTEM?

Trasy bywają pełne niespodzianek, ale Yanosik XS uchroni Cię przed tymi niemiłymi. Urządzenie ostrzeże Cię o aktualnej sytuacji na drodze, w tym o: fotoradarach, kontrolach prędkości, nieoznakowanych patrolach, wypadkach, robotach drogowych czy zagrożeniach. Co więcej, możesz zabrać urządzenie również w zagraniczne podróże, otrzymasz wówczas informacje o fotoradarach stacjonarnych (w trybie offline) w niemal całej Europie.

SPECYFIKACJE TECHNICZNE:

  • Wymiary: 55mm x 65mm x 16mm
  • Wbudowany odbiornik GPS
  • Wbudowany odbiornik GPRS
  • Podświetlane przyciski
  • długość kabla zasilającego - 1m

ZESTAW OBEJMUJE:

  • Urządzenie Yanosik XS
  • Kabel microUSB
  • Instrukcję obsługi
  • Naklejkę Yanosik.pl
  • Ściereczkę do czyszczenia deski rozdzielczej

yanosik xs dane techniczne

Jak działa e-TOLL w Y24?

Urządzenia z wyświetlaczem (Yanosik S-Clusive i GTR) poinformują Cię o statusie połączenia z e-TOLL graficznie oraz za pomocą komunikatów głosowych. Urządzenie bez wyświetlacza (Yanosik XS) powiadomi Ciebie głosowo. Ponadto bezpośredni podgląd stanu połączenia e-TOLL jest dostępny w darmowej aplikacji Y24, przeznaczonej dla urządzeń Yanosik.

Informacje zostaną przekazane przez urządzenie Yanosik do serwerów KAS, a na ich podstawie naliczona zostanie opłata za przejazd, którą KAS pobierze z Twojego konta rozliczeniowego.

Bardzo ważne jest wcześniejsze przypisanie swojego urządzenia do konta e-TOLL, aby nie doszło do żadnej pomyłki. Inaczej możesz otrzymać mandat w wysokości 500 zł.

Jak skonfigurować e-TOLL w Y24?

To bardzo proste! Wystarczy po kolei wykonać te kroki:

1.      Uruchom lub pobierz aplikację Y24

2.      Wybierz z menu zakładkę “Moje urządzenie”

3.      Wybierz opcję “Aktywuj e-TOLL” i dodaj swoje urządzenie

4.     Czekaj na aktywację (potrwa tylko chwilę, odśwież widok)

5.     Po zakończonej aktywacji zaloguj się do konta e-TOLL na stronie www.etoll.gov.pl

6.   Wpisz na stronie numer biznesowy (po poprawnej aktywacji znajdziesz go w Y24 w polu status e-TOLL, w zakładce ustawienia) i podaj dane pojazdu

7.     Po pomyślnie zakończonej konfiguracji przy opcji e-TOLL w Y24
pojawi się zielony znak  ✓

Dodaj opinię!

Yanosik XS - mini antyradar z e-TOLL

Yanosik XS - mini antyradar z e-TOLL

Yanosik to nowoczesny system wzajemnej wymiany informacji pomiędzy kierowcami. Yanosik poinformuje Cię o zbliżających się kontrolach prędkości, wypadkach czy remontach drogowych. Z YANOSIKA skorzystało już ponad 5 000 000 kierowców w Polsce. Dzięki nim stworzyliśmy największą i najskuteczniejszą sieć wymiany informacji drogowej.

Opinie