Venol - Egrando

Lista produktów producenta: Venol

W magazynie
Wysokiej jakości półsyntetyczny olej silnikowy przeznaczony do stosowania w silnikach dwusuwowych (z mieszankowym systemem smarowania). Stosowany w silnikach spalinowych kosiarek, kos, wykaszarek i pił łańcuchowych.
4,60 zł
0 Opinie
W magazynie
Wysokiej jakości półsyntetyczny olej silnikowy przeznaczony do stosowania w silnikach dwusuwowych (z mieszankowym systemem smarowania). Stosowany w silnikach spalinowych kosiarek, kos, wykaszarek i pił łańcuchowych. Kolor zielony.
4,45 zł
0 Opinie
Wysokiej jakości płyn do mycia i spryskiwania szyb samochodowych. Posiada doskonałe właściwości myjące. Usuwa tłuste plamy i nierozpuszczalny w wodzie brud z szyb oraz urządzeń optycznych samochodu.
0 Opinie
W magazynie
Doskonały odmrażacz do szyb, który nie tłuści i nie brudzi szyb. Płyn szybko i skutecznie usuwa oblodzenia, jest bezpieczny dla lakieru, chromu i gumy. Jest łatwy i szybki w użyciu a przy tym bardzo skuteczny. Produkt niemiecki.
18,50 zł
2 Opinie
W magazynie
Mineralny olej przeznaczony do smarowania pił tartacznych oraz łańcuchów pilarek ręcznych.
22,00 zł
0 Opinie
W magazynie
Wysokiej jakości płyn do mycia i spryskiwania szyb samochodowych. Posiada doskonałe właściwości myjące. Usuwa tłuste plamy i nierozpuszczalny w wodzie brud z szyb oraz urządzeń optycznych samochodu. Pozostawia przyjemny aromat we wnętrzu pojazdu.
29,00 zł
0 Opinie
W magazynie
Półsyntetyczny olej silnikowy przeznaczony do stosowania w silnikach dwusuwowych z mieszankowym systemem smarowania. Stosowany w silnikach spalinowych motocykli, samochodów, skuterów śnieżnych i wodnych, pił łańcuchowych, wykaszarek i kosiarek.
34,00 zł
0 Opinie
Brak w magazynie
Woda demineralizowana może być stosowana do akumulatorów, chłodnic samochodowych, kosmetyków samochodowych, do żelazek z nawilżaczem, roztworów chemicznych, farb wodorozcieńczalnych i wielu innych zastosowań.
7,00 zł
0 Opinie
Brak w magazynie
Pokazuje 1 - 8 z 8 elementów