Protokół Tuya - np. do aplikacji Smart Life | 16A 230V

Oleje spieralne dla dziewiarni oraz szwalni w naszej stałej ofercie.  ZOBACZ PRODUKTY 

Nie znalazłeś interesującego Cię produktu? Skontaktuj się z nami! KONTAKT

Gniazdko WiFi Zdalnie sterowane 16A 230V Tuya

Tuya72-070#
EAN: 5900804116486

Nowy produkt

Zdalnie sterowane gniazdko WiFi umożliwia włączanie i wyłączanie urządzeń z każdego miejsca na świecie. Współpracuje z głośnikami inteligentnymi Google i Alexa. Protokół Tuya - np. do aplikacji Smart Life

5 szt.

Ostatnie egzemplarze!

(32,52 zł netto)

40,00 zł Brutto

Inteligentne gniazdko Wi-Fi dzięki możliwości połączenia się z internetem pozwala na sterowanie urządzeniami gospodarstwa domowego za pomocą telefonu komórkowego lub tabletu. Produkt zapewnia dwukierunkową informację zwrotną w czasie rzeczywistym oraz umożliwia korzystanie z funkcji sterowania głosowego przy wykorzystaniu Amazon Echo smart box.

Zarządzaj domowymi urządzeniami z dowolnego miejsca

Inteligentne gniazdko Wi-Fi pozwoli Ci dobrowolnie decydować o działaniu lub odłączeniu od prądu różnego rodzaju urządzeń gospodarstwa domowego. Będziesz mógł tego dokonać praktycznie w każdym miejscu, niezależnie jak daleko jesteś od domu - wystarczy połączenie z internetem i smartfon z bezpłatną aplikacją. Sama konfiguracja nie powinna stanowić większego problemu dzięki dołączonej do zestawu instrukcji w języku polskim. 

Wbudowany watomierz - łatwe monitorowanie zużycia prądu


Inteligentne gniazdko SMART może służyć także jako miernik poboru prądu - służy do bieżącego kontrolowania zużycia prądu podłączonych do niego urządzeń. Wyświetla takie informacje jak: napięcie, prąd, mocy, skumulowana łączna ilość energii. Za pomocą woltomierza możemy w prosty sposób wprowadzić w życie plan oszczędzania i zredukować wydatki na energię elektryczną.

 Specyfikacja:

  • Napięcie wejścia: 230V AC / 50Hz
  • Maksymalne obciążenie wyjściowe: 16A, 3600W
  • Standard Wi-Fi: 802.11 b.g/n
  • Częstotliwość Wi-Fi: 2,4GHz
  • Aplikacja do obsługi: na Android i iOS
  • Wymiary: wys. 66/85mm, szer./dł. 52mm
  • Obsługiwane języki Aplikacji Tuya: polski, angielski, niemiecki, francuski, włoski, hiszpański, portugalski, rosyjski
  • Obsługiwane języki Aplikacji Smart life: polski, angielski, czeski, słowacki, niemiecki, słoweński, litewski, ukraiński, łotewski, francuski, włoski, hiszpański, portugalski, holenderski, rosyjski i wiele innych

Uwaga! Inteligentne gniazdko może być używane tylko w sieci 230V, 50Hz, przy obciążeniu nie większym niż 3600W.

PodobneProdukty