Filtr do IOXY® SMOG ZERO ONE HEPA13

Filtr do oczyszczacza IOXY® SMOG ZERO ONE WiFi

filtr IOXY SMOG ZERO ONE
EAN: 5902719221408

Nowy produkt

Urządzenie IOXY® SMOG ZERO ONE jest najmniejszym z gamy oferowanych przez nas produktów oczyszczających powietrze. Doskonale nadaje się do biur oraz mieszkań. Urządzenie oczyszczające powietrze działa na bardzo prostej zasadzie, filtrowania powietrza znajdującego się w pomieszczeniu.

(108,94 zł netto)

134,00 zł

Dodaj do listy życzeń

baner oczyszczacze egrando

FILTR POWIETRZA

do oczyszczacza: IOXY® SMOG ZERO ONE

logo IOXY egrando

Urządzenie IOXY® SMOG ZERO ONE jest najmniejszym z gamy oferowanych przez nas produktów oczyszczających powietrze. Doskonale nadaje się do biur oraz mieszkań. Urządzenie oczyszczające powietrze działa na bardzo prostej zasadzie, filtrowania powietrza znajdującego się w pomieszczeniu. System wentylatorów zasysa powietrze przepuszczając je przez dwa filtry znajdujące się na froncie urządzenia, następnie powietrze jest kierowane do lampy UV i jonizatora. Na koniec przefiltrowane, o znacznie polepszonej jakości wyrzucane jest przez kratki na górze urządzenia wymuszając niejako dodatkową cyrkulację powietrza w pomieszczeniu.

ioxy egrando

PROBLEM SMOGU W POLSCE

smog w polsce egrando

SKUTECZNE W DZIAŁANIU FILTRY

Wielostopniowy system oczyszczania zapewnia czyste i zdrowe powietrze

filtr ioxy egrando

1. Filtr wstępny - zatrzymuje kurz oraz inne większe zanieczyszczenia, takie jak włosy czy sierść zwierząt domowych.

2. Filtr HEPA (H13) - filtruje powietrze z większości zanieczyszczeń: ultra mikroskopijnych cząsteczek (UFPs < 0.1 μm), 99,95% warstwy smogu - pyłu zawieszonego PM2.5 / PM10, a także wirusów, bakterii, grzybów i zarodników pleśni.

3. Filtr węgla aktywnego - adsorbuje zapachy oraz lotne związki organiczne (VOCs) m.in. toluen, ksylen i formaldehyd, silnie trujący gaz wydobywający się m.in z dymu papierosowego.

4. Gotowe! - czyste powietrze wyrzucane jest w strumieniu który nie miesza się z zasysanym brudnym powietrzem dzięki czemu skuteczność usuwania zanieczyszczeń jest zdecydowanie większa.

Filtry są dostępne w ciągłej sprzedaży.

ODDYCHAJ CZYSTYM POWIETRZEM

To urządzenie to mały cudotwórca, jego wpływ na jakość powietrza jakim oddychamy w miesiącach zimowych jest nieoceniony. Szczególnie polecane do domów gdzie mieszkają dzieci, alergicy oraz seniorzy. Alergia może być wywoływana przez smog, a reperkusją alergii są powikłania astmatyczne. Dla dziecka jak i osób starszych, w dobie zanieczyszczenia powietrza takie urządzenie staje się jedyną alternatywą bezpiecznego oddychania podczas zajęć domowych, odpoczynku czy snu.

Jeżeli ktoś zada Wam pytanie czym różni się oczyszczacz IOXY® SMOG ZERO ONE od urządzeń konkurencji, śmiało możecie odpowiedzieć, że większość urządzeń sprzedawanych przez konkurencję posiada wewnątrz tylko filtr papierowy, nasze urządzenie oprócz filtra papierowego dodatkowo wyposażone jest w filtr węglowy, którzy ma znaczący wpływ na przykład na pochłanianie zapachów.  Urządzenie nasze spełnia również kryteria "smart dom", bowiem może być sterowane za pomocą aplikacji z każdego smartfona.

DBAJ O PRZYSZŁOŚĆ SWOJĄ I SWOICH DZIECI

Chroń środowisko - wykryj zanieczyszczenia spowodowane przez piece sąsiadów, zakłady przemysłowe i lokalne firmy. Nie pozwól aby Twoje dzieci chorowały przez niedbalstwo bądź pozorne oszczędności Twoich sąsiadów palących w piecach kiepskiej jakości paliwa stałe.

NIE BĄDŹ OBOJĘTNY NA ZANIECZYSZCZENIA

Uprawiasz sport? Dbasz o zdrowy styl życia? Lubisz spacerować po parkach? Sprawdź czym oddychasz - stwórz społecznościowy system monitoringu powietrza niezależny od oficjalnych pomiarów. Bądź świadomy zagrożeń i walcz o prawo do czystego powietrza!

SPRAWDŹ MAPKĘ AKTUALNEGO STANU POWIETRZA W POLSCE:

stan powietrza egrando

Dodaj opinię!

Filtr do oczyszczacza IOXY® SMOG ZERO ONE WiFi

Filtr do oczyszczacza IOXY® SMOG ZERO ONE WiFi

Urządzenie IOXY® SMOG ZERO ONE jest najmniejszym z gamy oferowanych przez nas produktów oczyszczających powietrze. Doskonale nadaje się do biur oraz mieszkań. Urządzenie oczyszczające powietrze działa na bardzo prostej zasadzie, filtrowania powietrza znajdującego się w pomieszczeniu.

Opinie

PodobneProdukty