Smary

Smary  Jest 10 produktów.

Smary GREASEN ŁT-4S produkowane są na bazie oleju mineralnego zagęszczonego hydroksystearynianem litu. Smary te zawierają dodatki uszlachetniające, a zwłaszcza dodatki o działaniu antykorozyjnym, przeciwutleniającym oraz polepszające własności smarne. Smary GREASEN ŁT-4S są odporne na działanie wody.
79,99 zł
0 Opinie
Smar Liten® Premium ŁT-4 EP-3 jest smarem litowym kompleksowym przeznaczonym do smarowania różnorodnych węzłów tarcia pracujących w temperaturach od -30°C do +140°C w warunkach średnich obciążeń. Odznacza się bardzo wysokimi parametrami trybologicznymi i odpornością na starzenie.
14,80 zł
0 Opinie
Bezparafinowa charakterystyka syntetycznego oleju bazowego, w połączeniu z niskim współczynnikiem trakcji w porównaniu z olejami mineralnymi, zapewnia doskonałą pompowalność w niskich temperaturach, bardzo niski moment obrotowy rozruchu i pracy oraz także może obniżyć temperaturę pracy w strefie obciążenia elementu tocznego łożyska.
129,00 zł
0 Opinie
Wysokotemperaturowa pasta smarna do połączeń śrubowych, sworzni, szpilek, uszczelniania połączeń gwintowych.
151,70 zł
0 Opinie
Smar silikonowy do oringów i innych uszczelnień.
68,03 zł
0 Opinie
Czarna pasta montażowa do dużych obciążeń zawierająca dwusiarczek molibdenu.
163,00 zł
0 Opinie
Czarna pasta montażowa do dużych obciążeń zawierająca dwusiarczek molibdenu.
67,00 zł
0 Opinie
Pasta montażowa i docierająca o ekstremalnie niskim współczynniku tarcia.
327,18 zł
0 Opinie
Fluorowy smar zapewniający wyjątkowe właściwości w ekstremalnych warunkach. Zaprojektowany do używania w szerokim zakresie temperatur i wysoko-ciśnieniowych operacji. Przykładowe zastosowanie: smarowanie łożysk i prowadnic pieców, suszarń, do malarni, prowadnic ślizgowych, rolek prowadzących i napędów łańcuchowych, przekładni otwartych i zamkniętych.
2 029,50 zł
0 Opinie
Promocja!
WD-40 chroni powierzchnie metalowe dzięki składnikom antykorozyjnym, zabezpieczając przed wilgocią oraz innymi szkodliwymi czynnikami. Najbardziej znany i popularny preparat.
21,90 zł
2 Opinie
Pokazuje 1 - 10 z 10 elementów