Chemia przemysłowa - Egrando

Chemia przemysłowa 

Jest 47 produktów.
Chemia przemysłowa

Profesjonalna chemia przemysłowa - sprawdź naszą ofertę

Jeżeli szukasz najlepszej jakości środków chemicznych i płynów eksploatacyjnych to dobrze trafiłeś. W naszym sklepie znajdziesz znakomite produkty dostępne w bardzo korzystnych cenach. Zachęcamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą. Sprzedajemy wyłącznie preparaty wytworzone przez renomow...

Profesjonalna chemia przemysłowa - sprawdź naszą ofertę

Jeżeli szukasz najlepszej jakości środków chemicznych i płynów eksploatacyjnych to dobrze trafiłeś. W naszym sklepie znajdziesz znakomite produkty dostępne w bardzo korzystnych cenach. Zachęcamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą. Sprzedajemy wyłącznie preparaty wytworzone przez renomowanych producentów, takich jak Orlen czy Olmix. Dzięki temu jesteśmy pewni, że nasza chemia przemysłowa spełni wszystkie Twoje oczekiwania i będziesz w pełni usatysfakcjonowany z jej zakupu.

Co możesz znaleźć w naszym asortymencie? Dostaniesz u nas między innymi środki odkażające i dezynfekujące, aceton, alkohol etylowy i denaturat, alkohol izopropylowy, benzynę ekstrakcyjną, glikol, olej wazelinowy, rozcieńczalniki, rozpuszczalniki, naftę kosmetyczną, środki czyszczące, płyny eksploatacyjne i wiele, wiele więcej. Sprawdź nasze podkategorie i przekonaj się sam!

Nasza oferta profesjonalnej chemii przemysłowej jest bardzo rozbudowana, więc jesteśmy przekonani, że wszyscy nasi klienci znajdują w niej coś dla siebie. Dodatkowo stale poszerzamy jej zakres, więc zachęcamy także do regularnego odwiedzania naszej strony i sprawdzania pojawiających się na niej nowości.

Chemia profesjonalna dla każdego

Chcesz dowiedzieć się więcej na temat sprzedawanych przez nas preparatów? Przygotowaliśmy szczegółowe opisy wraz z parametrami technicznymi. Możesz sprawdzić je na poszczególnych podstronach produktowych. Znajdziesz tam także opinie innych klientów kupujących dane środki chemiczne. Wszystkie te informacje z pewnością pomogą Ci w dokonaniu właściwych wyborów zakupowych.

Z usług naszego sklepu korzystają zarówno duże firmy, jak i klienci indywidualni. Niezależnie od tego czy potrzebujesz bardzo dużych ilości chemii przemysłowej , czy mniejszych, to u nas na pewno znajdziesz coś dla siebie. Sprzedajemy środki chemiczne między innymi w 5-litrowych kanistrach, 20-litrowych puszkach, a także dużych 200-litrowych beczkach. Zapoznaj się z naszym pełnym asortymentem i wybierz opcje, które są dla Ciebie najwygodniejsze.

Chcesz wiedzieć więcej o naszej chemii przemysłowej? Zapytaj

Chociaż każdy z naszych produktów jest dokładnie opisany, to zdajemy sobie sprawę, że niektóre szczegółowe kwestie dotyczące naszych środków chemicznych wciąż mogą wymagać dodatkowego wyjaśnienia. Jeżeli masz jakiekolwiek pytania odnośnie naszej oferty, nie wahaj się do nas odezwać. Możesz zrobić to przy pomocy poczty e-mail lub telefonu. Dane kontaktowe znajdziesz na naszej głównej stronie.

Nasi doradcy z działu obsługi klienta bardzo chętnie przybliżą Ci konkretne informacje dotyczące interesującej Cię chemii przemysłowej. Pomogą Ci także w wyborze produktów dopasowanych do Twoich potrzeb. Postaramy się zrobić wszystko, byś był w stu procentach usatysfakcjonowany ze zrobionych u nas zakupów.

Nasza profesjonalna chemia przemysłowa to najlepszy wybór na rynku. Jest dostępna w atrakcyjnych cenach, więc nie czekaj i złóż zamówienie jeszcze dziś. Towar zostanie wysłany do Ciebie w ciągu 24 godzin.

Więcej

Podkategorie

na stronę
Super Cena 👍
W magazynie
Usługa uzupełnienia czynnika R134a w pojazdach osobowych. W cenie uzupełnienie czynnika do 100g ze wstępnym sprawdzeniem szczelności oraz dezynfekcja, odkażanie i odgrzybianie auta ozonem.
160,00 zł
3 Opinie
Oferta dotyczy zakupu 5L koncentratu 100% glikolu (MPG) propylenowego czystego. Do stosowania w układach centralnego ogrzewania CO, pomp ciepła i układach solarnych. Bardzo wydajny koncentrat można rozcieńczyć do roztworu o potrzebnych parametrach.
0 Opinie
W magazynie
Oferta dotyczy zakupu 200L koncentratu 99,9% glikolu (MEG) etylenowego. Do stosowania w układach centralnego ogrzewania CO, pomp ciepła i układach solarnych. Bardzo wydajny koncentrat można rozcieńczyć do roztworu o potrzebnych parametrach.
2 447,70 zł
0 Opinie
W magazynie
Oferta dotyczy zakupu 200L rozcieńczalnika.
2 041,80 zł
0 Opinie
Przeznaczony jest do hydraulicznych układów hamulcowych i sprzęgłowych samochodów osobowych, ciężarowych, autobusów, przyczep, motocykli, wózków akumulatorowych, itp. zgodnie z instrukcjami obsługi pojazdów. DOT-3 jest wysokiej jakości płynem hamulcowym przeznaczonym do stosowania w pojazdach o układach hamulcowych i sprzęgłowych średnio obciążonych.
0 Opinie
Cimclean 50FF to wysokowydajny alkaliczny środek czyszczący przeznaczony do stosowania w układach centralnych i w pojedynczych maszynach.
0 Opinie
Oferta dotyczy zakupu 20L koncentratu 100% glikolu (MPG) propylenowego czystego. Do stosowania w układach centralnego ogrzewania CO, pomp ciepła i układach solarnych. Bardzo wydajny koncentrat można rozcieńczyć do roztworu o potrzebnych parametrach.
0 Opinie
W magazynie
Oferta dotyczy zakupu 20L izopropanolu - alkoholu izopropylowego - 99,9%
269,37 zł
1 Opinie
Przeznaczony jest do hydraulicznych układów hamulcowych i sprzęgłowych samochodów osobowych, ciężarowych, autobusów, przyczep, motocykli, wózków akumulatorowych, itp. zgodnie z instrukcjami obsługi pojazdów.
0 Opinie
W magazynie
Oferta dotyczy zakupu 20L rozcieńczalnika ekstrakcyjnego.
218,99 zł
0 Opinie
Cimclean 50FF to wysokowydajny alkaliczny środek czyszczący przeznaczony do stosowania w układach centralnych i w pojedynczych maszynach.
0 Opinie
W magazynie
Niebrudzący, niskoaromatyczny, bezbarwny, neutralny w kontakcie z tworzywami sztucznymi.Na powierzchni na którą jest nakładany tworzy cienki film chroniący oraz posiada właściwości wypierania wody. Posiada atest spożywczy.
323,40 zł
0 Opinie
W magazynie
Niebrudzący, niskoaromatyczny, bezbarwny, neutralny w kontakcie z tworzywami sztucznymi.Na powierzchni na którą jest nakładany tworzy cienki film chroniący oraz posiada właściwości wypierania wody. Posiada atest spożywczy.
3 049,21 zł
0 Opinie
Oferta dotyczy zakupu 5L alkoholu etylowego niebarwionego. Minimalne stężenie alkoholu wynosi 99%. Nr kodu CN: 22072000
0 Opinie
Oferta dotyczy zakupu 20L alkoholu etylowego niebarwionego. Minimalne stężenie alkoholu wynosi 99%. Nr kodu CN: 22072000
0 Opinie
Pokazuje 1 - 15 z 47 elementów