Markowy zimowy płyn do spryskiwaczy Orlen

Zimowy płyn do spryskiwaczy -20°C 5L Sylen

zimowy_sylen
EAN: 5901001790967

Nowy produkt

Produkt jest bezbarwny, przez co nie pozostawia śladów na karoserii samochodu. Płyn nie zawiera metanolu, dzięki czemu jest bezpieczny dla użytkownika.

6 szt.

Produkt na zamówienie, sprawdź dostępność.

(24,38 zł netto)

29,99 zł Brutto

Dostawa: 1 - 3 dni

baner egrando

Płyny Eksploatacyjne

SYLEN - Zimowy płyn do spryskiwaczy -20°C

Opakowanie 5L oryginalnego płynu (butelka).

zimowy-plyn-do-spryskiwaczy-20c-5l-sylen

Opis Produktu

Zimowy płyn do mycia szyb samochodowych SYLEN o temperaturze krystalizacji -20°C, produkowany jest na bazie alkoholu etylowego z dodatkiem odpowiednio dobranego detergentu i kompozycji zapachowej. Produkt jest bezbarwny, przez co nie pozostawia śladów na karoserii samochodu. Płyn nie zawiera metanolu, dzięki czemu jest bezpieczny dla użytkownika.

Zastosowanie

Zimowy płyn do spryskiwaczy SYLEN -20°C przeznaczony jest do mycia szyb samochodowych w okresie zimowym. Skutecznie usuwa sól, lód oraz inne zanieczyszczenia drogowe korzystnie wpływając na poprawę widoczności i bezpieczeństwa jazdy. Chroni szybę i dysze spryskiwaczy przed zamarzaniem. Działa ochronnie na powłoki lakierowane oraz gumę uszczelek i piór wycieraczek.

Zimowy płyn do spryskiwaczy SYLEN -20°C można rozcieńczyć wodą otrzymując:
• płyn o temperaturze krystalizacji około -8°C mieszając 1 część objętościową płynu zimowego -20°C + 1 część objętościowa wody;
• płyn o temperaturze krystalizacji około -5°C mieszając 1 część objętościową płynu zimowego -20°C + 2 części objętościowe wody.

Normy, aprobaty, specyfikacje

Zimowy płyn do spryskiwaczy SYLEN -20°C produkowany jest przez Zakład Produkcyjny ORLEN OIL, zgodnie z systemem zarządzania jakością PN-EN ISO 9001:2015.

Parametry fizyko-chemiczne

Wartości typowe:

Barwa: bezbarwna (organoleptycznie)

Gęstość w 20°C: 0,955 g/ml

Temperatura krystalizacji: -20°C

OSTRZEŻENIE: Wyżej wymienione wartości parametrów fizykochemicznych są wartościami typowymi. Wartości rzeczywiste są umieszczane na świadectwach jakości dołączanych do każdej partii produktu.

kontakt.jpg

 

Doskonały odmrażacz do szyb, który nie tłuści i nie brudzi szyb. Płyn szybko i skutecznie usuwa oblodzenia, jest bezpieczny dla lakieru, chromu i gumy. Jest łatwy i szybki w użyciu a przy tym bardzo skuteczny. Produkt niemiecki.
18,50 zł

PodobneProdukty