Markowy zimowy płyn do spryskiwaczy Orlen
Obniżka!
Zimowy do spryskiwaczy Orlen Sylen Łódź

Zimowy płyn do spryskiwaczy -20°C 5L Sylen

zimowy_sylen
EAN: 5901001790967

Nowy produkt

Produkt jest bezbarwny, przez co nie pozostawia śladów na karoserii samochodu. Płyn nie zawiera metanolu, dzięki czemu jest bezpieczny dla użytkownika.

(15,29 zł netto)

18,81 zł

-18%

22,94 zł brutto

pospiesz się, oferta ważna tylko

baner egrando

Charakterystyka

Zimowy płyn do mycia szyb samochodowych SYLEN o temperaturze krystalizacji -20°C, produkowany jest na bazie alkoholu etylowego z dodatkiem odpowiednio dobranego detergentu i kompozycji zapachowej. Produkt jest bezbarwny, przez co nie pozostawia śladów na karoserii samochodu. Płyn nie zawiera metanolu, dzięki czemu jest bezpieczny dla użytkownika.

Zastosowanie

Zimowy płyn do spryskiwaczy SYLEN -20°C przeznaczony jest do mycia szyb samochodowych w okresie zimowym. Skutecznie usuwa sól, lód oraz inne zanieczyszczenia drogowe korzystnie wpływając na poprawę widoczności i bezpieczeństwa jazdy. Chroni szybę i dysze spryskiwaczy przed zamarzaniem. Działa ochronnie na po¬włoki lakierowane oraz gumę uszczelek i piór wycieraczek.

Zimowy płyn do spryskiwaczy SYLEN -20°C można rozcieńczyć wodą otrzymując:
• płyn o temperaturze krystalizacji około -8°C mieszając 1 część objętościową płynu zimowego -20°C + 1 część objętościowa wody;
• płyn o temperaturze krystalizacji około -5°C mieszając 1 część objętościową płynu zimowego -20°C + 2 części objętościowe wody.

Zalety produktu:

• bezbarwny;
• skutecznie usuwa sól, lód oraz inne zanieczyszczenia drogowe;
• korzystnie wpływa na poprawę widoczności i bezpieczeństwa jazdy;
• zapewnia ochronę lakieru oraz części gumowych wycieraczek

Normy, aprobaty, specyfikacje

Zimowy płyn do spryskiwaczy SYLEN -20°C produkowany jest przez Zakład Produkcyjny ORLEN OIL, zgodnie z systemem zarządzania jakością PN-EN ISO 9001:2015.

Parametry fizyko-chemiczne

Parametry Jednostki Wartości typowe
Barwa organoleptycznie bezbarwny
Gęstość w 20°C g/ml 0,955
​Temperatura krystalizacji °C ​-20
Uwaga: Powyższe wartości parametrów fizykochemicznych są wartościami typowymi.
Oceń 
2021-10-10

super

zapach ok, dobrze zmywa.

Dodaj opinię!

Dodaj opinię!

Zimowy płyn do spryskiwaczy -20°C 5L Sylen

Zimowy płyn do spryskiwaczy -20°C 5L Sylen

Produkt jest bezbarwny, przez co nie pozostawia śladów na karoserii samochodu. Płyn nie zawiera metanolu, dzięki czemu jest bezpieczny dla użytkownika.

Doskonały odmrażacz do szyb, który nie tłuści i nie brudzi szyb. Płyn szybko i skutecznie usuwa oblodzenia, jest bezpieczny dla lakieru, chromu i gumy. Jest łatwy i szybki w użyciu a przy tym bardzo skuteczny. Produkt niemiecki.
15,50 zł

PodobneProdukty