Markowy zimowy płyn do spryskiwaczy Orlen

Oleje spieralne dla dziewiarni oraz szwalni w naszej stałej ofercie.  ZOBACZ PRODUKTY 

Nie znalazłeś interesującego Cię produktu? Skontaktuj się z nami! KONTAKT

Zimowy płyn do spryskiwaczy -20°C 5L Sylen

zimowy_sylen
EAN: 5901001790967

Nowy produkt

Produkt jest bezbarwny, przez co nie pozostawia śladów na karoserii samochodu. Płyn nie zawiera metanolu, dzięki czemu jest bezpieczny dla użytkownika.

Produkt na zamówienie, sprawdź dostępność

(28,46 zł netto)

35,00 zł Brutto

Minimalna ilość zamawiana 3

baner egrando

Płyny Eksploatacyjne

SYLEN - Zimowy płyn do spryskiwaczy -20°C

Opakowanie 5L oryginalnego płynu (butelka).

zimowy-plyn-do-spryskiwaczy-20c-5l-sylen

Opis Produktu

Zimowy płyn do mycia szyb samochodowych SYLEN o temperaturze krystalizacji -20°C, produkowany jest na bazie alkoholu etylowego z dodatkiem odpowiednio dobranego detergentu i kompozycji zapachowej. Produkt jest bezbarwny, przez co nie pozostawia śladów na karoserii samochodu. Płyn nie zawiera metanolu, dzięki czemu jest bezpieczny dla użytkownika.

Zastosowanie

Zimowy płyn do spryskiwaczy SYLEN -20°C przeznaczony jest do mycia szyb samochodowych w okresie zimowym. Skutecznie usuwa sól, lód oraz inne zanieczyszczenia drogowe korzystnie wpływając na poprawę widoczności i bezpieczeństwa jazdy. Chroni szybę i dysze spryskiwaczy przed zamarzaniem. Działa ochronnie na powłoki lakierowane oraz gumę uszczelek i piór wycieraczek.

Zimowy płyn do spryskiwaczy SYLEN -20°C można rozcieńczyć wodą otrzymując:
• płyn o temperaturze krystalizacji około -8°C mieszając 1 część objętościową płynu zimowego -20°C + 1 część objętościowa wody;
• płyn o temperaturze krystalizacji około -5°C mieszając 1 część objętościową płynu zimowego -20°C + 2 części objętościowe wody.

Normy, aprobaty, specyfikacje

Zimowy płyn do spryskiwaczy SYLEN -20°C produkowany jest przez Zakład Produkcyjny ORLEN OIL, zgodnie z systemem zarządzania jakością PN-EN ISO 9001:2015.

Parametry fizyko-chemiczne

Wartości typowe:

Barwa: bezbarwna (organoleptycznie)

Gęstość w 20°C: 0,955 g/ml

Temperatura krystalizacji: -20°C

OSTRZEŻENIE: Wyżej wymienione wartości parametrów fizykochemicznych są wartościami typowymi. Wartości rzeczywiste są umieszczane na świadectwach jakości dołączanych do każdej partii produktu.

kontakt.jpg

 

Doskonały odmrażacz do szyb, który nie tłuści i nie brudzi szyb. Płyn szybko i skutecznie usuwa oblodzenia, jest bezpieczny dla lakieru, chromu i gumy. Jest łatwy i szybki w użyciu a przy tym bardzo skuteczny. Produkt niemiecki.
15,99 zł

PodobneProdukty