Zestawy tył

Zestawy tył  Jest 9 produktów.

Zestaw niezawodnych czujników parkowania do samodzielnego montażu. W zestawie sensory o średnicy 20mm oraz buzzer dźwiękowy. Kolor czarny. Gratis szybkozłączki do łatwiejszego montażu.
79,00 zł
2 Opinie
Zestaw popularnych czujników parkowania do samodzielnego montażu. W zestawie 4 białe sensory i sygnalizator dźwiękowy wbudowany w mały wyświetlacz LED.
49,00 zł
0 Opinie
Zestaw popularnych czujników parkowania do samodzielnego montażu. W zestawie 4 czarne sensory i sygnalizator dźwiękowy wbudowany w mały wyświetlacz LED.
51,00 zł
0 Opinie
Zestaw popularnych czujników parkowania do samodzielnego montażu. W zestawie 4 czerwone sensory i sygnalizator dźwiękowy wbudowany w mały wyświetlacz LED.
50,00 zł
0 Opinie
Zestaw popularnych czujników parkowania do samodzielnego montażu. W zestawie 4 sensory i sygnalizator dźwiękowy wbudowany w mały wyświetlacz LED. Do wyboru aż 6 różnych kolorów sensorów. W zestawie gratis dwie szybkozłączki do łatwiejszego montażu.
55,00 zł
1 Opinie
Zestaw popularnych czujników parkowania do samodzielnego montażu. W zestawie 4 niebieskie sensory i sygnalizator dźwiękowy wbudowany w mały wyświetlacz LED.
50,00 zł
0 Opinie
Zestaw popularnych czujników parkowania do samodzielnego montażu. W zestawie 4 srebrne sensory i sygnalizator dźwiękowy wbudowany w mały wyświetlacz LED.
51,00 zł
1 Opinie
Zestaw popularnych czujników parkowania do samodzielnego montażu. W zestawie 4 zielone sensory i sygnalizator dźwiękowy wbudowany w mały wyświetlacz LED.
50,00 zł
1 Opinie
Nowy
Zestaw popularnych czujników parkowania do samodzielnego montażu.
70,00 zł
0 Opinie
Pokazuje 1 - 9 z 9 elementów