Shell Heat Transfer S2 20L

Shell Heat Transfer S2 20L Olej grzewczy

heat_transferS2_20L

Nowy produkt

Mineralny olej grzewczy o wysokich parametrach eksploatacyjnych.

(379,80 zł netto)

467,15 zł

● Oleje grzewcze

Olej grzewczy Shell Heat Transfer S2

Oferta dotyczy zakupu 20 L oryginalnego oleju.

Mineralny olej grzewczy o wysokich parametrach eksploatacyjnych. Shell Heat Transfer Oil S2 powstał w oparciu o bardzo starannie wybrana bazę olejowa, aby zapewnić doskonałe parametry pracy w zamkniętych systemach grzewczych.

Produkt sprzedajemy w oryginalnym opakowaniu producenta z plombami.

Shell%20Heat%20transfer.jpg

CECHY I WŁAŚCIWOŚCI:

Shell Heat Transfer Oil S2 powstał w oparciu o staranie dobraną bazę olejową odporną na krakowanie, utlenianie i spadek lepkości. Zapewnia to wydłużony czas eksploatacji oleju, sprawność układu grzewczego oraz dobrą cyrkulację oleju zapewniającą, że temperatura filmu olejowego w warstwie przyściennej nie przekracza wartości granicznej.

OCHRONA PRZECIWZUŻYCIOWA:

Shell Heat Transfer Oil S2 nie powoduje korozji i odznacza się dobrymi zdolnościami do rozpuszczania, co zmniejsza ilość osadu powstającego w wyniku utleniania i utrzymuje wewnętrzne powierzchnie układu w czystości.

ZASTOSOWANIE:

- Do zastosowań w przemysłowych układach przenoszenia ciepła, m.in. w przemyśle przetwórczym, zakładach chemicznych czy przy produkcja tekstyliów itp. oraz w urządzeniach domowych, takich jak grzejniki olejowe.

- Shell Heat Transfer Oil S2 może być w układach grzewczych pracujących w systemie pracy ciągłej w wysokich temperaturach przy zachowaniu poniższych granicznych wartości: Maksymalna temperatura filmu olejowego: 320°C; Maksymalna temperatura w układzie: 300°C.

SPRAWNOŚĆ UKŁADU:

Niska lepkość umożliwia doskonały przepływ oleju i wymianę ciepła w szerokim zakresie temperatur. Niska wartość prężności par produktu Shell Heat Transfer Oil S2 zabezpiecza przed jego krakowaniem. Minimalizuje to ilość powstających lotnych produktów rozkładu, które mogłyby wymagać odzyskania poprzez komory rozprężania lub kolektory kondensatu.

APROBATY I CERTYFIKATY:

S- Klasyfikowany jako ISO 6743-12 Family Q;
- Spełnia wymagania DIN 51522;
- Spełniają wymagania GB 23971-2009, L-QB 300.
beczki.jpg
kontakt.jpg

PodobneProdukty