Olej hydrauliczny HLP 22 kanister 20L Hurtownia Oleje Łódź

Orlen Hydrol HLP 22 20L Olej hydrauliczny

QFS158K20
EAN: 5901001768201

Nowy produkt

Oleje hydrauliczne Hydrol® L-HM/HLP do hydrostatycznych układów hydraulicznych produkowane są w oparciu o wysokojakościowe mineralne oleje bazowe oraz pakiet dodatków uszlachetniających poprawiających własności przeciwzużyciowe, przeciwkorozyjne.

4 szt.

(468,65 zł netto)

576,44 zł Brutto

● Oleje hydrauliczne

Olej hydrauliczny

Orlen Hydrol HLP/L-HM 22

Opakowanie 20L oryginalnego oleju (kanister).

Specyfikacja

Jakość: Klasa jakości wg ISO 11158 – HM

Lepkość: ISO VG: 22

Opis Produktu

Oleje hydrauliczne HYDROL L-HM/HLP do hydrostatycznych układów hydraulicznych produkowane są w oparciu o wysokojakościowe mineralne oleje bazowe oraz pakiet dodatków uszlachetniających poprawiających własności przeciwzużyciowe, przeciwkorozyjne i przeciwutleniające.

Zapewnia:

• wydłużenie czasu eksploatacji,
• zmniejszenie zużycia powierzchni elementów trących w układach pomp hydraulicznych

Zastosowanie

Oleje hydrauliczne HYDROL L-HM/HLP przeznaczone są głównie do stosowania w wysokoobciążonych układach przeniesienia siły oraz napędu i sterowania hydraulicznego, tj. przekładniach hydraulicznych, mechanizmach regulujących i sterujących oraz innych podobnych urządzeniach, w których występują trudne warunki pracy oraz panuje podwyższona temperatura i wilgotność otoczenia.

Normy, aprobaty, specyfikacje

KOPEX Machinery S.A.
DIN 51524 cz.2
ISO 6743-4

Parametry fizyko-chemiczne

HLP22parametry.jpg

kontakt.jpg

Pojemność opakowania20 litrów
Klasa jakościL-HM / HLP
Typ oleju lub smaruHydrauliczny
ProducentOrlen Oil
OLEJ HYDRAULICZNY ORLEN LHM/ HLP 46 Super Cena 👍
Oleje hydrauliczne Hydrol® L-HM/HLP do hydrostatycznych układów hydraulicznych produkowane są w oparciu o wysokojakościowe mineralne oleje bazowe oraz pakiet dodatków uszlachetniających poprawiających własności przeciwzużyciowe, przeciwkorozyjne i przeciwutleniające.
2 566,01 zł
HYDROL L-HL do hydrostatycznych układów hydraulicznych produkowane są w oparciu o wysokojakościowe mineralne oleje bazowe oraz pakiet dodatków uszlachetniających poprawiających własności przeciwkorozyjne i przeciwutleniające.
2 451,69 zł
Olej HL do układów hydraulicznych produkowane są w oparciu o wysokojakościowe mineralne oleje bazowe oraz pakiet dodatków uszlachetniających poprawiających własności przeciwkorozyjne i przeciwutleniające.
339,39 zł

PodobneProdukty