Markowy zimowy płyn do spryskiwaczy Orlen

Zimowy płyn do spryskiwaczy -20°C 5L Sylen

zimowy_sylen

Nowy produkt

Produkt jest bezbarwny, przez co nie pozostawia śladów na karoserii samochodu. Płyn nie zawiera metanolu, dzięki czemu jest bezpieczny dla użytkownika.

(18,65 zł netto)

22,94 zł

baner egrando

Charakterystyka

Zimowy płyn do mycia szyb samochodowych SYLEN o temperaturze krystalizacji -20°C, produkowany jest na bazie alkoholu etylowego z dodatkiem odpowiednio dobranego detergentu i kompozycji zapachowej. Produkt jest bezbarwny, przez co nie pozostawia śladów na karoserii samochodu. Płyn nie zawiera metanolu, dzięki czemu jest bezpieczny dla użytkownika.

Zastosowanie

Zimowy płyn do spryskiwaczy SYLEN -20°C przeznaczony jest do mycia szyb samochodowych w okresie zimowym. Skutecznie usuwa sól, lód oraz inne zanieczyszczenia drogowe korzystnie wpływając na poprawę widoczności i bezpieczeństwa jazdy. Chroni szybę i dysze spryskiwaczy przed zamarzaniem. Działa ochronnie na po¬włoki lakierowane oraz gumę uszczelek i piór wycieraczek.

Zimowy płyn do spryskiwaczy SYLEN -20°C można rozcieńczyć wodą otrzymując:
• płyn o temperaturze krystalizacji około -8°C mieszając 1 część objętościową płynu zimowego -20°C + 1 część objętościowa wody;
• płyn o temperaturze krystalizacji około -5°C mieszając 1 część objętościową płynu zimowego -20°C + 2 części objętościowe wody.

Zalety produktu:

• bezbarwny;
• skutecznie usuwa sól, lód oraz inne zanieczyszczenia drogowe;
• korzystnie wpływa na poprawę widoczności i bezpieczeństwa jazdy;
• zapewnia ochronę lakieru oraz części gumowych wycieraczek

Normy, aprobaty, specyfikacje

Zimowy płyn do spryskiwaczy SYLEN -20°C produkowany jest przez Zakład Produkcyjny ORLEN OIL, zgodnie z systemem zarządzania jakością PN-EN ISO 9001:2015.

Parametry fizyko-chemiczne

Parametry Jednostki Wartości typowe
Barwa organoleptycznie bezbarwny
Gęstość w 20°C g/ml 0,955
​Temperatura krystalizacji °C ​-20
Uwaga: Powyższe wartości parametrów fizykochemicznych są wartościami typowymi.
Oceń 
2021-10-10

super

zapach ok, dobrze zmywa.

Dodaj opinię!

Zimowy płyn do spryskiwaczy -20°C 5L Sylen

Zimowy płyn do spryskiwaczy -20°C 5L Sylen

Produkt jest bezbarwny, przez co nie pozostawia śladów na karoserii samochodu. Płyn nie zawiera metanolu, dzięki czemu jest bezpieczny dla użytkownika.

Doskonały odmrażacz do szyb, który nie tłuści i nie brudzi szyb. Płyn szybko i skutecznie usuwa oblodzenia, jest bezpieczny dla lakieru, chromu i gumy. Jest łatwy i szybki w użyciu a przy tym bardzo skuteczny. Produkt niemiecki.
15,50 zł

PodobneProdukty