Yanosik ALERT - bezpiecznie i bez mandatów - egrando

Yanosik ALERT - bezpiecznie i bez mandatów

YanosikALERT
EAN: 5908227379259

Nowy produkt

Yanosik to nowoczesny system wzajemnej wymiany informacji pomiędzy kierowcami. Yanosik poinformuje Cię o zbliżających się kontrolach prędkości, wypadkach czy remontach drogowych. Z YANOSIKA skorzystało już ponad 5 000 000 kierowców w Polsce. Dzięki nim stworzyliśmy największą i najskuteczniejszą sieć wymiany informacji drogowej.

Chwilowy brak w magazynie

(146,34 zł netto)

180,00 zł

NOWOCZESNY ASYSTENT KIEROWCY W WERSJI MINI
MODEL:
YANOSIK ALERT

Produkt dostępny od ręki - w magazynie.


baner.jpg

Komfort (dosłownie) na wyciągnięcie ręki

Kompaktowy pilot Yanosik Alert potrafi więcej niż myślisz! Poinformuje Cię zawsze o zdarzeniu na drodze, a Ty zachowasz koncentrację i skupisz się na jeździe. Jest łatwy w obsłudze, bezprzewodowy i zamontujesz go w zaledwie kilka sekund. Gdybyśmy mieli podsumować Yanosik Alert w kilku słowach powiedzielibyśmy: prosto, wygodnie i skutecznie!

yanosik alert już w egrando

Nigdy nie przegapisz powiadomienia!

Jak ostrzega Yanosik Alert? Bardzo prosto! Gdy otrzymasz powiadomienie w aplikacji Yanosik, przekaże ona informację do Twojego pilota, a ten poinformuje Cię sygnałem świetlnym i dźwiękowym o zdarzeniu.

Zawsze gotowy do drogi!

Yanosik Alert, po sparowaniu z aplikacją Yanosik, włączy się automatycznie, gdy tylko wsiądziesz do swojego auta. To nie tylko ogromna wygoda, ale również pewność, że nigdy nie zapomnisz włączyć urządzenia. Jedź bezpiecznie do celu - zawsze!

alert od yanosik łódź

Bezpieczeństwo i komfort idą w parze

W Yanosik Alert zastosowaliśmy najnowsze technologie w trosce o Twoją wygodę i bezpieczne podróże. Nie musisz pamiętać, by go uruchomić. Nie przeoczysz ostrzeżenia z trasy. Będziesz dobrze poinformowany - a taki kierowca jest najbezpieczniejszy.

antyradar yanosik pilot

Jak sparować urządzenie z aplikacją?

jak podłączyć yanosik alert

Bądź wsparciem dla innych

Yanosik to najbardziej wspierająca się społeczność kierowców. Bądź jej aktywną częścią! Poinformuj innych o zagrożeniu na trasie. Zatwierdzisz je jednym przyciskiem na swoim pilocie. Prawda, że wygodnie?

Większe bezpieczeństwo, nie tylko dla Ciebie!

Chciałbyś, by Twoi bliscy podróżowali bezpiecznie? Możesz im w tym pomóc! Yanosik Alert zatroszczy się o to, by dotarli do celu, bez niemiłych niespodzianek. Zadbaj o ich bezpieczeństwo i podaruj Yanosik Alert w prezencie. Choćby bez okazji - bezpieczeństwo jest najważniejsze.

SPECYFIKACJE TECHNICZNE:

yanosik alert specyfikacja

Dożywotnia transmisja danych! Yanosik GTR to nowoczesny system wzajemnej wymiany informacji pomiędzy kierowcami. Yanosik GTR poinformuje Cię o zbliżających się kontrolach prędkości, wypadkach czy remontach drogowych. Z YANOSIKA skorzystało już ponad 5 000 000 kierowców w Polsce.
1 599,00 zł