Orlen Hydrol Power L-HV 68 beczka 205L

Szukasz Yanosika z dożywotnią transmisją?      Mamy go! KLIKNIJ TUTAJ

Nie znalazłeś interesującego Cię produktu? Skontaktuj się z nami! KONTAKT

Orlen Hydrol Power L-HV 68 beczka 205L

Hydrol Power L-HV 68 205L

Nowy produkt

HYDROL POWER L-HV przeznaczony jest głównie do smarowania układów hydraulicznych mobilnych maszyn budowlanych i górniczych pracujących w bardzo trudnych warunkach (ciśnienie pracy w pompach hydraulicznych do 50MPa), zmiennej temperaturze i wilgotności powietrza.

Na zamówienie , 2-7 dni roboczych

(3 956,98 zł netto)

4 867,09 zł Brutto

● Oleje hydrauliczne

Olej hydrauliczny

Orlen Hydrol Power L-HV 68

Opakowanie 205L oryginalnego oleju (beczka).

beczka orlen.jpg

Specyfikacja

Jakość:ISO 6743/4 – HV

Lepkość:ISO VG: 68

Opis Produktu

Olej hydrauliczny o podwyższonym wskaźniku lepkości i świetnej odporności na ścinanie. Produkt posiada specjalnie dobraną formulację zapobiegającą tworzeniu kwasów i osadów w procesie utleniania, podczas trudnych warunków pracy. HYDROL POWER L-HV produkowany jest z wykorzystaniem technologii DYNAVIS® firmy EVONIK, która pozwala na zmniejszenie konsumpcji paliwa, wydłużenie okresu eksploatacji oleju oraz uzyskanie większej mocy i wydajność w stosowanym sprzęcie. Olej HYDROL POWER L-HV posiada nowoczesny, optymalnie dobrany pakiet dodatków chroniący układ przed korozją oraz zapobiegający zużyciu powierzchni trących. Produkt charakteryzuje się bardzo dobrą filtrowalnością, również przy zanieczyszczeniu układu małymi ilościami wody. Wysoki wskaźnik lepkości i świetne właściwości niskotemperaturowe zapewniają optymalną pracę urządzenia w szerokim zakresie temperatur. HYDROL POWER L-HV redukuje zużycie energii, poprzez zachowanie stałej struktury i trwałość filmu olejowego.

Zastosowanie

HYDROL POWER L-HV przeznaczony jest głównie do smarowania układów hydraulicznych mobilnych maszyn budowlanych i górniczych pracujących w bardzo trudnych warunkach (ciśnienie pracy w pompach hydraulicznych do 50MPa), zmiennej temperaturze i wilgotności powietrza. Olej z powodzeniem może być stosowany w stacjonarnych maszynach przemysłowych zapewniając doskonałe smarowanie układów przeniesienia siły, napędu i sterowania hydraulicznego mechanizmów regulujących i sterujących, przekładni hydraulicznych, oraz innych podobnych urządzeń.

Normy, aprobaty, specyfikacje

​ISO 11158
DIN 51524 Part 3

Aprobaty:
Parker Denison HF-0, HF-1, HF-2
HYDROL POWER L-HV

Spełnia lub przewyższa wymagania:
Bosch Rexroth RE 90220-01
MAG/ Cincinnati Machine P-68, 69, 70
Eaton (Vickers) M-2950-S
Eaton (Vickers) I-286-S
JCMAS HK-1 (ISO 32, 46)
DYNAVIS® Performance Standard

Parametry fizyko-chemiczne

kontakt.jpg

PodobneProdukty