Oleje przekładniowe i łożyskowe o wyjątkowej jakości

Mobil SHC 630 208L

151814

Nowy produkt

Zaleca się do stosowania w szerokim zakresie zastosowań przekładniowych i łożyskowych, w których występują wysokie lub niskie temperatury albo temperatury robocze lub temperatury oleju powodują skrócenie trwałości konwencjonalnych środków smarnych poniżej zadowalającego poziomu, lub gdy wymagana jest większa wydajność.

1 szt.

(8 939,02 zł netto)

10 994,99 zł Brutto

Dostawa: 1 - 3 dni

zero.gifMobil SHC™ 630 Series
Olej przekładniowy i łożyskowy

OPAKOWANIE 208LCECHY PRODUKTU:

Środki smarne serii Mobil SHC™ 600 to wyjątkowo wysokiej jakości oleje przekładniowe i łożyskowe służące do zapewnienia wyjątkowego działania pod względem ochrony urządzeń, trwałości oleju i bezawaryjnej pracy, co przyczynia się do zwiększenia produktywności klienta. Formulacje tych naukowo opracowanych olejów sformułowano przy użyciu najnowszej oryginalnej i opatentowanej technologii Mobil SHC aby zapewnić znakomite i zrównoważone osiągi przy wymagających zastosowaniach w wysokich i niskich temperaturach. Produkty Mobil SHC 600 charakteryzują się doskonałymi właściwościami w niskich temperaturach, a także lepszym uwalnianiem powietrza w niższych klasach lepkości. Produkty te są odporne na ścinanie mechaniczne, nawet w mocno obciążonych przekładniach i łożyskach narażonych na znaczne ścinanie, dzięki czemu praktycznie nie tracą lepkości.

ZALETY:

Oleje marki Mobil SHC są rozpoznawane i uznawane na całym świecie dzięki swojej innowacyjności i wysokiej efektywności. Te molekularnie zaprojektowane syntetyczne produkty, opracowane po raz pierwszy przez naszych naukowców, są wyrazem nieustannego zaangażowania naszej firmy w korzystanie z zaawansowanych technologii i wprowadzanie na rynek produktów smarnych o najwyższej jakości. Opracowanie produktów serii Mobil SHC 600 poprzedziła ścisła współpraca naszych naukowców i specjalistów od zastosowań z kluczowymi producentami oryginalnego sprzętu (OEM), aby produkty te zapewniały wyjątkowo skuteczne działanie wobec znajdujących się w nieustannym rozwoju technologicznym nowych konstrukcji przemysłowych.


ZASTOSOWANIE:

Choć seria Mobil SHC 600 jest generalnie kompatybilna z produktami na bazie olejów mineralnych, mieszanie obu rodzajów produktów może spowodować ograniczenie właściwości syntetycznych olejów. Dlatego zaleca się, aby przed zmianą środka smarnego na produkt z serii Mobil SHC 600, układ został dokładnie oczyszczony i wypłukany w celu osiągnięcia maksymalnych korzyści eksploatacyjnych. Oleje serii Mobil SHC 600 są kompatybilne z większością NBR, FKM i większością innych elastomerowych materiałów uszczelniających stosowanych przy olejach mineralnych. Można je stosować wraz z bardzo wieloma różnymi elastomerami. Aby uzyskać najlepsze rezultaty, skonsultuj się z dostawcą urządzenia, producentem uszczelnienia lub lokalnym przedstawicielem firmy w celu sprawdzenia kompatybilności.

Pełne szczegóły oleju w plikach do pobrania w karcie produktu.


kontakt.jpg

SHC 630

Karta produktu SHC 630

Pobierz (125.2k)

PodobneProdukty