Smar miedziowy Molykote HSC Plus

Oleje spieralne dla dziewiarni oraz szwalni w naszej stałej ofercie.  ZOBACZ PRODUKTY 

Nie znalazłeś interesującego Cię produktu? Skontaktuj się z nami! KONTAKT

Molykote HSC Plus 1kg Smar miedziowy

Molykote HSC Plus 1kg
EAN: 5413278397980

Nowy produkt

Wysokotemperaturowa pasta do połączeń gwintowych turbin, kolektorów i układów wydechowych na bazie miedzi.

(259,79 zł netto)

319,54 zł Brutto

zero.gif
MOLYKOTE HSC Plus 1kg


Oferta dotyczy zakupu 1kg pasty wysokotemperaturowej

Wysokotemperaturowa pasta do połączeń gwintowych turbin, kolektorów i układów wydechowych na bazie miedzi.


hscplus.jpg


CECHY I ZASTOSOWANIE:
MOLYKOTE HSC PLUS wysokotemperaturowa pasta smarna na bazie sproszkowanej miedzi stosowana do wszelkich połączeń gwintowych pracujących w wysokich temperaturach, daje stały współczynnik tarcia i ułatwia demontaż.
Stosowana w urządzeniach elektrycznych jako pasta przewodząca, używana w wymiennikach ciepła, w turbinach gazowych i parowych oraz w turbosprężarkach.
Podstawowy skład produktu to olej mineralny, środki zagęszczające, smary stałe i proszki metali (miedzi - 22% cyny, 11%). Taki skład powoduje ,że Molykote HSC może być stosowany w szerokim zakresie temperatur (-30 º C do 1100 °C), posiada wysoką nośność i niski współczynnik tarcia dzięki czemu można osiągnąć stałe siły natężenia określone dla połączeń gwintowych, dobrą ochronę metalu przed korozją a także znakomitą przewodność elektryczną.
Molykote HSC można z powodzeniem stosować do śrub dwustronnych, kołków gwintowanych w turbinach gazowych i parowych, także w turbosprężarkach silników
Diesla oraz połączeniach kołnierzowych w przemyśle chemicznych i petrochemicznym.
Zastosowanie pasty HSC umożliwia łatwy nieinwazyjny demontaż części nawet po długiej pracy w wysokich temperaturach. Szczególnie polecana w elektrowniach i elektrociepłowniach.
Nowoczesna pasta na gwint HSC nie zawierająca wcześniej stosowanych składników, takich jak siarka, fosfor, cynk i ołów, które w wysokich temperaturach mogą spowodować niebezpieczne zmiany materiałów śrub, na przykład, powłokę naprężeniową i ewentualne zniszczenie.
Ponieważ pasta przylega do gwintu z dużą przyczepnością tworzy dodatkowe uszczelnienie które nie poddaje się nawet średnim ciśnieniom. Ponadto pasta nie zawierają niklu i ołowiu i nie stanowi zagrożenie dla ludzkiego zdrowia.

WŁAŚCIWOŚCI:
- Stosowana w szerokim zakresie temperatur
- Zapobiega uszkodzeniom demontażowym nawet po długiej pracy w wysokiej temperaturze
- Wysoka odporność na naciski
- Dobre zabezpieczenie przed korozją
- Dobra przewodność elektryczna
- Zakres temp.: od -30 do +1100 °C

kontakt.jpg
Fluorowy smar zapewniający wyjątkowe właściwości w ekstremalnych warunkach. Zaprojektowany do używania w szerokim zakresie temperatur i wysoko-ciśnieniowych operacji. Przykładowe zastosowanie: smarowanie łożysk i prowadnic pieców, suszarń, do malarni, prowadnic ślizgowych, rolek prowadzących i napędów łańcuchowych, przekładni otwartych i zamkniętych.
3 283,30 zł
Specjalistyczny smar o silnych właściwościach przylegania.
39,00 zł

PodobneProdukty