Smar miedziowy Molykote HSC Plus

Molykote HSC Plus 1kg Smar miedziowy

Molykote HSC Plus 1kg
EAN: 5413278397980

Nowy produkt

Wysokotemperaturowa pasta do połączeń gwintowych turbin, kolektorów i układów wydechowych na bazie miedzi.

(204,07 zł netto)

251,00 zł

Dodaj do listy życzeń

zero.gif
MOLYKOTE HSC Plus 1kg


Oferta dotyczy zakupu 1kg pasty wysokotemperaturowej

Wysokotemperaturowa pasta do połączeń gwintowych turbin, kolektorów i układów wydechowych na bazie miedzi.


hscplus.jpg


CECHY I ZASTOSOWANIE:
MOLYKOTE HSC PLUS wysokotemperaturowa pasta smarna na bazie sproszkowanej miedzi stosowana do wszelkich połączeń gwintowych pracujących w wysokich temperaturach, daje stały współczynnik tarcia i ułatwia demontaż.
Stosowana w urządzeniach elektrycznych jako pasta przewodząca, używana w wymiennikach ciepła, w turbinach gazowych i parowych oraz w turbosprężarkach.
Podstawowy skład produktu to olej mineralny, środki zagęszczające, smary stałe i proszki metali (miedzi - 22% cyny, 11%). Taki skład powoduje ,że Molykote HSC może być stosowany w szerokim zakresie temperatur (-30 º C do 1100 °C), posiada wysoką nośność i niski współczynnik tarcia dzięki czemu można osiągnąć stałe siły natężenia określone dla połączeń gwintowych, dobrą ochronę metalu przed korozją a także znakomitą przewodność elektryczną.
Molykote HSC można z powodzeniem stosować do śrub dwustronnych, kołków gwintowanych w turbinach gazowych i parowych, także w turbosprężarkach silników
Diesla oraz połączeniach kołnierzowych w przemyśle chemicznych i petrochemicznym.
Zastosowanie pasty HSC umożliwia łatwy nieinwazyjny demontaż części nawet po długiej pracy w wysokich temperaturach. Szczególnie polecana w elektrowniach i elektrociepłowniach.
Nowoczesna pasta na gwint HSC nie zawierająca wcześniej stosowanych składników, takich jak siarka, fosfor, cynk i ołów, które w wysokich temperaturach mogą spowodować niebezpieczne zmiany materiałów śrub, na przykład, powłokę naprężeniową i ewentualne zniszczenie.
Ponieważ pasta przylega do gwintu z dużą przyczepnością tworzy dodatkowe uszczelnienie które nie poddaje się nawet średnim ciśnieniom. Ponadto pasta nie zawierają niklu i ołowiu i nie stanowi zagrożenie dla ludzkiego zdrowia.

WŁAŚCIWOŚCI:
- Stosowana w szerokim zakresie temperatur
- Zapobiega uszkodzeniom demontażowym nawet po długiej pracy w wysokiej temperaturze
- Wysoka odporność na naciski
- Dobre zabezpieczenie przed korozją
- Dobra przewodność elektryczna
- Zakres temp.: od -30 do +1100 °C

kontakt.jpg

Dodaj opinię!

Molykote HSC Plus 1kg Smar miedziowy

Molykote HSC Plus 1kg Smar miedziowy

Wysokotemperaturowa pasta do połączeń gwintowych turbin, kolektorów i układów wydechowych na bazie miedzi.

Opinie

Fluorowy smar zapewniający wyjątkowe właściwości w ekstremalnych warunkach. Zaprojektowany do używania w szerokim zakresie temperatur i wysoko-ciśnieniowych operacji. Przykładowe zastosowanie: smarowanie łożysk i prowadnic pieców, suszarń, do malarni, prowadnic ślizgowych, rolek prowadzących i napędów łańcuchowych, przekładni otwartych i zamkniętych.
3 062,60 zł
Specjalistyczny smar o silnych właściwościach przylegania.
59,00 zł

PodobneProdukty