Orlen Greasen Syntex HT 2 kartusz 400g

Oleje spieralne dla dziewiarni oraz szwalni w naszej stałej ofercie.  ZOBACZ PRODUKTY 

Nie znalazłeś interesującego Cię produktu? Skontaktuj się z nami! KONTAKT

Orlen Greasen Syntex HT 2 kartusz 400g

QFG027S40
EAN: 5901001777838

Nowy produkt

​​Smar GREASEN SYNTEX HT 2 produkowany jest w oparciu o wysokiej jakości syntetyczny olej bazowy oraz kompleksowy zagęszczacz litowy. Zawiera w swoim składzie dodatki poprawiające własności przeciwzużyciowe, smarnościowe antykorozyjne oraz antyutleniające.

(29,27 zł netto)

36,00 zł Brutto

Smary przemysłowe

Smary Litowe

Greasen Syntex HT 2

Opakowanie 400g oryginalnego smaru (kartusz).

łt4s3

Opis Produktu

Smar GREASEN SYNTEX HT 2 produkowany jest w oparciu o wysokiej jakości syntetyczny olej bazowy oraz kompleksowy zagęszczacz litowy. Zawiera w swoim składzie dodatki poprawiające własności przeciwzużyciowe, smarnościowe antykorozyjne oraz antyutleniające.
Umożliwia smarowanie mechanizmów narażonych na:

• obciążenia uderzeniowe,
• wibracje,
• wysokie zapylenie,
• działanie wilgoci,
• wymywanie wodą.

Greasen Syntex HT 2 jest praktycznie nietopliwy, posiada własności antystatyczne, jest kompatybilny z elementami wykonanymi ze stopów miedzi, jak również z dużą ilością elastomerów, co umożliwia smarowanie skojarzeń trących typu metal-plastik, metal-guma.

Zastosowanie

GREASEN SYNTEX HT 2 - wysokotemperaturowy smar kompleksowy litowy na bazie oleju syntetycznego. GREASEN SYNTEX HT 2 przeznaczony jest do smarowania wysokoobciążonych i wysokoobrotowych łożysk tocznych i ślizgowych oraz innych mechanizmów pracujących w zakresie temperatur od -50°C do +180°C. Ze względu na wysoką trwałość może być używany do smarowania długookresowego i bezserwisowego różnego typu maszyn i urządzeń, pracujących w temperaturze do 130°C, bez konieczności dodatkowego uzupełniania w trakcie eksploatacji. Główne obszary stosowania smaru Greasen Syntex HT 2 - hutnictwo, przemysł cementowy, papierniczy, elektroniczny/elektrotechniczny.

Normy, aprobaty, specyfikacje

DIN 51 502: KP2S-50
NLGI: 2

Dopuszczony do stosowania w ciężkim sprzęcie Huta Stalowa Wola (HSW)

Parametry fizyko-chemiczne

kontakt.jpg

Pojemność opakowania400g
Klasa NLGI2
Typ oleju lub smaruLitowy
ProducentOrlen Oil

PodobneProdukty