Molykote 1000 1kg Pasta Smarna

Nowy produkt

Wysokotemperaturowa pasta smarna do połączeń śrubowych.

151,70 zł

zero.gif
MOLYKOTE 1000 Pasta Smarna 1kg
 
Oferta dotyczy zakupu 1kg pasty smarnej do połączeń śrubowych

Wysokotemperaturowa pasta smarna do połączeń śrubowych.


1000.jpg

transport.jpg

ZASTOSOWANIE:
Pasta, smar stały do połączeń śrubowych metali bez ołowiu i niklu składająca się z smarów stałych, drobnego proszku (miedzi i grafitu) i inhibitorów korozji w oleju mineralnym. Może być stosowana w szerokim zakresie temperatur (do 650°C jako smar), odporna na duże obciążenia, umożliwia nieniszczący demontaż, nawet po długim okresie użytkowania w wysokich temperaturach, współczynnik tarcia śrub nie zmienia się, nawet po kilku luzowaniach i dokręcaniach, zapewnia dobrą ochronę przed korozją.Produkt szczególnie przydatny dla maszyn które wymagają po początkowym okresie montażu i eksploatacji  demontaż lub dokręcenia części .
 
Zastosowanie - do połączeń śrubowych narażonych na wysokie temperatury do 650 °C oraz wpływ korozji, i które po początkowym okresie instrukcji montażu i eksploatacji należy dokręcić lub zdemontować. W celu zapewnienia stałej siły naprężenia wstępnego potrzebny jest stały i stabilny współczynnik tarcia poślizgowego. Z powodzeniem stosowany do: śrub głowicy, śruby głowice końcówki maszyny do formowania wtryskowego z tworzywa sztucznego, śrubowych w przemyśle chemicznym, jak również pierścieni rozciągających wirówek. Molykote 1000 pasta anti seize chroni gwinty i połączenia narażone parę wodną, wysoką temperaturę, wpływ środków chemicznych. Zapewniając miękkie połączenie w trudnych środowiskach pracy ułatwia demontaż i zmniejsza czas przestoju konserwacyjnego. Warto zaznaczyć, że w przeciwieństwie do wielu innych past tego typu Dow Corning Molykote 1000 zachowuje swoją zdolność do uszczelniania przed wodą i parą wodną, nawet przy częstych naprężeniach termicznych. Molykot 1000 jest niehigroskopijne (nie przyciąga wody), jest neutralne chemicznie i zasadniczo zapobiega korozji elektrolitycznej.
 

WŁAŚCIWOŚCI:
- Uszczelnianie połączeń gwintowych
- Wysoka odporność na korozje
- Stały moment dokręcania po wielokrotnym demontażu i montażu
- Zapobiega zakleszczeniu podczas długotrwałej pracy w wysokiej temperaturze
- Skuteczna nawet w bardzo wysokich temperaturach: od -30 do +650 st. C
 

banner_aukcje_najlepszy.gif


O NAS:
Jesteśmy firmą z wieloletnim doświadczeniem w branży olejów, smarów, chłodziw oraz płynów eksploatacyjnych do zastosowań w przemyśle oraz motoryzacji. W dystrybucji posiadamy produkty krajowe oraz importowe. Dzięki bogatej ofercie możemy zaproponować środki dedykowane dla danych maszyn a także zamienniki produktów dotychczas stosowanych.

Oferujemy również profesjonalne wsparcie wykwalifikowanej załogi. W przypadku braku pewności jaki środek byłby odpowiedni dla konkretnego urządzenia zachęcamy do kontaktu - z pewnością pomożemy. Odpowiadamy na wszystkie zapytania.


transport.jpg

beczki.jpg

 

Kupując u nas nie zawiedziesz się:
- szybka wysyłka
- wysokiej jakości produkt
- zaufanie wśród Klientów
- doskonały kontakt


kontakt.jpg
Fluorowy smar zapewniający wyjątkowe właściwości w ekstremalnych warunkach. Zaprojektowany do używania w szerokim zakresie temperatur i/lub wysoko-ciśnieniowych operacji, takich jakie występują podczas produkcji półprzewodników.
2 029,50 zł
Czarna pasta montażowa do dużych obciążeń zawierająca dwusiarczek molibdenu.
163,00 zł
Ciekła mieszanina penetrująco-smarująca na bazie oleju mineralnego.
156,21 zł
Szczególnie odpowiedni do przenoszenia średnich do dużych obciążeń w ciężkich warunkach pracy.
56,11 zł
Wysokotemperaturowa pasta do połączeń gwintowych turbin, kolektorów i układów wydechowych na bazie miedzi.
204,18 zł
Smar silikonowy do oringów i innych uszczelnień.
58,03 zł

RelatedProducts